Beni Affet 7 Şubat Salı Özeti 1114. Bölüm Cüneyt ve Yaman Karşı Karşıya

Beni Affet dizisi 7 şubat salı günü 1114. bölümü ile Star Tv ekranlarında izleyicisi karşısına çıkacak. Beni Affet’te 7 şubat salı günü Cüneyt ve Yaman  restorantta karşı karşıya gelecek. işte detaylar

Beni Affet 1114. Bölüm Özeti

Yaman ve Feride’ye hem üzülmüş hemde yaşadıkları için o na çok acımıştır. Bu kadar çile çekmiş zor günler yaşamış bir kadına bir de Yaman sırf miras için çok büyük eziyet etmiştir. Yaman Feride’ye kendini affettirmek biraz da ona yakın olmak için onu yemeğe çıkartmıştır. Lüks bir restoranttır  gittikleri mekan.

Zühre ise yakışıklı oğlu Cüneyt’in yalnız kalmaması için onu bir gelin adayı ile lüks bir restorantta gönderir. Cüneyt zorla kabul etse de amaç evlenmek değil annesini kırmamaktır. Ankara da çok gazla lüks restorant olmadığı için aynı saatte ve aynı mekanda iki çift karşılarşır

Restoranda eski karısı Feride’yi Yaman ile gören Cüneyt çıldırır. Yaman ve Cüneyt arasında bir satışma olur. . Feride’yi bir adamla gören Cüneyt çok öfkelenir ve ona ağır ithamlarda bulunur. Ancak Cüneyt’in tepkisi Feride ve Yaman’ı daha da yakınlaştırır. Yolunu kaybeden Sıla ise başına gelen olaylar sonucu kendini karakolda bulur.

Bahar ve Onur, Şahin ve Ajda’nın arasındaki ilişkiden habersiz bir şekilde aileleriyle vakit geçirir. Fakat Ajda, rahat davranışlarıyla Şahin’i zor durumda bırakır. Tarık ise karısı Ajda’nın hayatında biri olduğunu öğrenir, bu kişinin kim olduğunu öğrenmeye kararlıdır. Mahir, Ceylan’ın tehdidi karşısında onunla evlenmeye razı olur. Bu durumu öğrenen Kader’in vereceği tepki ise merak konusudur.

READ  Beni Affet 1315. Bölüm Özeti 7 Şubat Çarşamba 2018 Neler Olacak ?

Beni Affet 7 Şubat Salı Özeti 1114. Bölüm Cüneyt ve Yaman Karşı Karşıya (1 Yorum)

  1. Sizi affet miyorum guzalim dizi nin içine ettiniz senarist kesin sarhoş yazıyor bu senaryoları