Beni Affet 7 Haziran Salı Özeti 994. Bölüm Reyhan’ın Ölümü

Beni Affet dizisinde 7 Haziran Salı günü neler yaşanacak? Reyhan ölecek mi? Kurtulacak mı? İşte detaylar

Beni Affet 30 mayıs 31 mayısStar Tv ekranlarında 7 haziran salı akşamı izleyici ile buluşacak olan Beni Affet dizisinde üzücü bir ayrılık yaşanacak. Beni Affet dizisinde yaklaşık 20 bölümdür izleyici karşısında olan ve Reyhan karakterine hayat veren Elif Gizem Aykul Beni Affet dizisinden ayrılmıştır.

Peki Beni Affet dizisinin 7 Haziran günü ekranlara gelecek olan 994. bölümde neler yaşanacak işte detaylar

Artık Solmaz ve Ahmet arasında ki ilişki çözülmeye başlamıştır. Cüneyt her ne kadar Ahmet ve Solmaz arasında ki bağı çözse de hemen sesini çıkarmaz; çünkü Hasret’in bu işin neresinde olduğunu bilmemektedir. Hasret’in Cüneyt’in bebeğini taşıyor olması Cüneyt’in önünde ki en büyük sorundur.

Sevgi Mahir’e annesi Neriman’ın yaptığı her şeyi anlatır. Neriman ise Sevgi’nin ispatları ile çevirdiği dolapları anlatması ile iyice köşeye sıkışır, Mahir ise annesinin yaptıklarını duyduğunda deliye döner. Artık Mahir annesine eskisi gibi iyi davranmayacaktır. Mahir artık annesinin oyunlarına dur demenin zamanı geldiğini fark etmiştir.Beni Affet 970. Bölüm Özeti

Umut ve Elif reklam filmi çekimleri biter ve  500.000 TL’yi ikili alır ve Mahir’e olan borçlarını öderler. Umut sonunda çok rahatlamıştıt Reklam filmi çekimleri ise Elif ve Umut arasında komik anlara sahne olacaktır.

Murat Reyhan’ın hayata tutunması için çok çaba gösterir; ancak iş çok kritiktir. Reyhan ise artık kalbine dayanan kurşuna daha fazla dayanamaz ve sevgilisi Murat’ın gözleri önünde hayata gözlerini kapatır. Reyhan’ın ölümü bütün Kozanları yasa boğar. Yıldız bile yaşanan geçmişe bakmadan bu ayrılığa çok üzülür; Murat ise paramparça olmuştur.4
Öte yandan Cüneyt Solmaz’ı hiç sıkıştırmdan Ahmet ve Solmaz arasında ki bağı araştırmaya başlar. Cüneyt’in en büyük korkusu çocuğunu taşıyan Hasret’in de bu işin içinde olmasıdır Solmaz ve Hasret’in zor günler başlamaktadır.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Beni Affet 13 Şubat Özeti 1118. Bölüm de neler olacak

Beni Affet 7 Haziran Salı Özeti 994. Bölüm Reyhan’ın Ölümü (4 Yorum)