Beni Affet 6 Mayıs Özeti 972. Bölüm Çiçek’in İnsafı

Beni Affet 6 Mayıs Özeti 972. Bölüm Çiçek’in İnsafıBeni Affet 6 Mayıs umut

Star Tv ekranlarında hafta içi her gün ekranlara gelen Beni Affet dizisi yeni bölümü ile 6 mayıs cuma günü 17:00 da izleyicisi ile buluşacak. Beni Affet yeni bölümü 972. bölümü ile 6 mayısta sizlerle. Peki Beni Affet yeni bölümde neler yaşanacaktır.

Beni Affet 972. bölüm Özeti

Nalan’la hesaplaşması bir türlü bitmeyen Aziz, hapishaneye ziyarete gider. Çiçek, Eylül’ü öldürme konusunda başarılı olamayınca, Ahmet bu işi kendi elleriyle yapmaya kalkar. Erol’u arayan Yıldız, Reyhan’ı bularak kendisinden gizlenen gerçekleri konuşmak ister.

Demir ve Bahar’ın boşanma günü gelmiştir. Bahar, Demir’in son anda sorun çıkartma ihtimali yüzünden endişelenirken, Kemal onu yalnız bırakmaz. Kızının Demir’den ayrılmasını istemeyen Şahin ise, meydanı Kemal’e bırakmaması konusunda Demir’e akıllar vermektedir. Elif’ten istediği yakınlığı göremeyen Umut yeni bir iş bularak, Afyon’a doğru yola çıkar.

Solmaz bebeğini kaybetmiş ve yalan yalan üstüne söylemiştir. Solmaz’ın bebeğini kaybetmesi Hasret’e büyük şok olmuş ve Hasret kara kara düşünmektedir. Bahar son anda Demir’in tecavüzünden kurtulmuş ve yeni bir facianın önüne Kemal geçmiştir

Elif ise Umut’un Afyon’dan aldığı teklifle yıkılır. Elif ve Umut aşkında sona mı geliniyor. Elif Umut’a aşkını itiraf edecek mi?

Beni Affet dizisinde Hasret ve Solmaz fırtınası devam ederken; Eylül için kaçınılmaz son hızla yaklaşmaktadır. Sonunda doktor Ahmet Eylül’ün bakıcısı Çiçek’e Eylül’ü hayattan koparacak ilacı ulaştırmıştır. Artık Eylül’ün hayatı Çiçek’in ellerindedir. Çiçek’in insafına kalmıştır her şey. Eylül’ü kurtaran ise Çiçek’in insafı değil Aziz olacaktır. Aziz’i son anda uyaran ise araştırmalarını sonuçlandıran Feride ve Cüneyt olacaktır.

Her ne kadar Demir kurtulduğunu düşünse de Bahar ve Kemal Demir’in peşini bırakmazlar. Demir’in ise Bahar’a kavuşmak için oyunları bitmek tükenmek bitmez

Doktor Ahmet’in evini araştıran Eylül ve Cüneyt oldukça önemli bilgilere ulaştırmıştır; ancak asıl bilgiler Demir’in evindedir. Solmaz ise artık her şeyini kaybetmiştir. Solmaz’ın acısı taze iken kendisine çözüm arayan Hasret’in ise yalanı hazırdır.

Elif ise kendini sevilmeye layık göremediği için Umut’un aşkına cevap verememiştir. Umut’un teklifine cevap veremeyen Elif çok heyecanlanmış ve cevabını Umut’a bir mektupla ulaştırır. Mektubu alan Umut ise havalara uçar.