Beni Affet 6 haziran 7 haziran 8 haziran 9 haziran Özeti 993 – 997. bölüm tüyoları

Beni Affet 6 haziran 7 haziran 8 haziran 9 haziran 10 Haziranda neler olacak? İşte detaylar

beni affet osman kozanStar Tv ekranlarının en çok yayın yapan dizisi Beni Affet yeni bir haftaya daha merhaba demeye hazırlanıyor. Beni Affet’de son dört hafta. Beni Affet dizisi sezon finalinde neler yaşanacağını öğrenmek için [pembebuton]tıklayınız[/pembebuton]

Beni Affet 993. bölüm 994. bölüm 995. bölüm 996. bölüm 997. bölüm özeti

Demir’in sonunda Bahar’ bulur ve amacına ulaşır. Demir Kemal’in evde olmamasını fırsat bulur ve  Bahar’ı kaçırır. Kemal Bahar’ı kaçıranın Demir olduğunu adı gibi bilmektedir. Kemal vakit kaybetmeden Demir’i aramaya başlar ve çok geçmeden bulur ve karısı ile oğlunu Demir’in elinden kurtarır.

Şahin ise Demir’e yardım etmek ister; ancak Bahar’ın asla babasını dinlemeye niyeti yoktur. Demir Şahin’i de yanına alır ve Bahar Kemal’in yanından almaya çalışır. Bahar ise babaı Şahin’i silmeye hazırdır. Şahin ise kızından böyle bir tavır beklememektedir.

Faruk ise hapisten kaçmıştır. İnci’yi öldürmek suçunu üstlenen Faruk’un karısı ise Kemal’e ulaşır ve yardım ister. Kemal ise bu fırsatı kaçırmaya hiç niyeti yoktur. Eğer Faruk’un değil Demir’in öldürdüğünü ispatlarsa Kemal sonsuza kadar Demir’den kurtulacaktır.

beni affet 991
Sevgi Mahir’e annesi Neriman’ın yaptığı her şeyi anlatır. Neriman ise Sevgi’nin ispatları ile çevirdiği dolapları anlatması ile iyice köşeye sıkışır, Mahir ise annesinin yaptıklarını duyduğunda deliye döner. Artık Mahir annesine eskisi gibi iyi davranmayacaktır. Mahir artık annesinin oyunlarına dur demenin zamanı geldiğini fark etmiştir. Öte yandan Umut ve Elif reklam filmini çeker, 500.000 TL’yi alırlar ve Mahir’e olan borçlarını öderler. Reklam filmi çekimleri komik anlara sahne olacaktır.
Reyhan’ın Ünal tarafından vurulması, Murat’ın kollarının arasına düşmesi bir anda Kozanları üzüntüye boğar. Reyhan ise Cüneyt ve Feride tarafından acil hastaneye kaldırılır, Reyhan’ın durumu kritiktir ve korkan Ünal sırra kadem basmıştır. Eylül sonunda hatırlamaya başlar ve Solmaz’ı Ahmet’le gördüğünü Cüneyt ve Feride’ye söyler. Cüneyt ve Feride bu haber karşısında afallarlar, Cüneyt Solmaz ve Ahmet’in arasına ki bağı çözmeye çalışmaktadır. Hasret’in artık sonu gelmiştir. İp çözülmüştür.

Beni Affet’tin yeni sezonunda Reyhan ölecek mi? Detaylar için[pembebuton] Tıklayınız[/pembebuton]

beni affet 947 resim

Murat Reyhan’ın hayata tutunması için çok çaba gösterir; ancak iş çok kritiktir. Reyhan ise artık kalbine dayanan kurşuna daha fazla dayanamaz ve sevgilisi Murat’ın gözleri önünde hayata gözlerini kapatır. Reyhan’ın ölümü bütün Kozanları yasa boğar. Yıldız bile yaşanan geçmişe bakmadan bu ayrılığa çok üzülür; Murat ise paramparça olmuştur.
Öte yandan Cüneyt Solmaz’ı hiç sıkıştırmdan Ahmet ve Solmaz arasında ki bağı araştırmaya başlar. Cüneyt’in en büyük korkusu çocuğunu taşıyan Hasret’in de bu işin içinde olmasıdır Solmaz ve Hasret’in zor günler başlamaktadır.
Beni Affet 2017

Beni Affet’te Geçen Hafta

Beni Affet dizisinde yeni haftaya Eylül’ün geçmişini hatırlamaya başlaması daha da heyecan katılacaktır. Eylül parktaki başına gelen olayları ve öncesini yavaş yavaş hatırlamaya başlamıştır. Solmaz ve Hasret ise Eylül’ün bu gelişmesinden habersiz yeni bir plan hazırlamaktadır.

Demir ise sonunda Bahar’ı bulur ve yüzleşir. Kemal ise Bahar’a doktor bulmaya gitmiştir. Demir’in aklından Bahar’ı kaçırıp ona sahip olmak geçmektedir. Kemal eve geldiğinde oğlunu ve karısını bulamaz ve Demir’in buraya geldiğini anlar. Kemal’in korktuğu sonunda başına gelir.

Reyhan ise vurulmuş ve ağır yaralanmıştır. Kemal bir yandan Bahar’ı ararken bir yandan da Reyhan’ın vurulduğu ve durumunun çok ağır olduğu haberi ile yıkılır. Kozanlar için zor günler yeniden gelmiştir.Beni Affet 1 haziran 2 haziran

Beni Affet’tin yeni sezonunda Reyhan ölecek mi? Detaylar için[pembebuton] Tıklayınız[/pembebuton]

 

Beni Affet 6 haziran 7 haziran 8 haziran 9 haziran Özeti 993 – 997. bölüm tüyoları (8 Yorum)