Beni Affet 6 Aralık Salı 1069. Bölüm Özeti Cüneyt Ve Feride Barışır

Beni Affet 6 Aralık Salı 1069. Bölümü ile Star Tv ekranlarında saat 15:00’da izleyiciyle buluşacak. Bu bölümde Cüneyt ve Feride barışacaklar.

Beni Affet 6 Aralık Salı 1069. Bölüm Özeti

beni-affet-1-aralik-resmi

Beni Affet 6 Aralık Salı 1069. Bölümünde izleyici biraz da olsa mutlu olacak. Çünkü araları Hasret’in foyasını ortaya çıkarmak için çabalarken bozulan Cüneyt ve Feride bu bölümde barışacaklar. Hasret polislerin de takibiyle suçüstü yakalanacak. Ve Feride bütün gerçekleri öğrenince Cüneyt’e yaptığı haksızlığı anlayacak ikili birbirine kavuşacak. Hasret’in annesi Solmaz ise Hasret’in çabasına rağmen yakalanacak. Kötülüklerde bir arada olan Sedat ise bu durumdan rahatsız ve kendi foyası da ortaya çıkacak korkusuyla Hasret’i öldürmeyi planlıyor. Bu konuda Memduh’a Hasret’e öldürmesini emreder. Hasret ise polisten ve Sedat’tan kaçıp Cüneyt’in telefonla arar.

beni-affet-bahar-resmi

Bahar ve Onur ise aldıkları nikah tarihinin gelmesiyle hem mutlu hem de heyecanlılar. Aslına bakarsanız Bahar bu evliliği oğlunun velayeti için yapıyor. Osman bu evliliğe karşı olmasına rağmen gizlice alınan bu kararı bilmiyordu bile. Ancak son dakikada bu nikahtan haberi olup karşılarına geçti. Bakalım Onur ile ilgili gerçekleri duyunca Bahar imzayı atacak mı? Onur’u Bulut olarak bilen Bahar  bakalım ne yapacak?

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Beni Affet 1246. Bölüm Özeti 2 Kasım’da Neler Olacak ?