Beni Affet 5 Aralık Pazartesi 1068. Bölüm Özeti Bahar Ve Onur’un Evlilik Kararı

Star Tv’nin sevilen dizisi Beni Affet 5 Aralık Pazartesi  günü 1068. Bölüm bölümüyle ekranlarda olacak. Bahar ve Onur herkesten gizli bir karar alarak nikah için tarih alırlar.

Beni Affet 5 Aralık Pazartesi 1068. Bölüm Özeti

beni-affet-1-aralik-resmi

Beni Affet 5 Aralık Pazartesi 1068. Bölümünde yine olaylar durulmak bilmiyor. Bahar her şeyi öğrenince Osman’a meydan okuyup Murat ile evlenmeyeceğini söyledi. Onur ile Bahar bu bölümde gizlice gidip nikah tarihi aldılar. Onur çok mutlu. Bahar’ın oğlu Yusuf ise Onur’u çok seviyor ve onun için oda hazırlarken oldukça eğleniyorlar. Bahar ise onlara bakıp verdiği karardan bir kez daha mutlu oluyor.

beni affet 2016 2017 Star Tv yeni sezon dizileri

Feride ise Cüneyt’e çok kızıp annesinin evine gitmişti. Cüneyt Feride’nin yanına gidip geri döndürmeye çalışsa da başarılı olamadı hatta öyle sözler söyler ki Cüneyt de bunlara şaşırır ve üzülür. Hasret ise annesini hapisten kaçırmak için iş birliği yapmıştı. Ve Cüneyt bu durumu kanıtlayarak Hasret’ten temelli kurtulacaklardı. Bu nedenle haftada iki gün Hasret’in evinde kalıyordu. Hatta bu nedenden dolayı Feride ile arası bile bozulmuştu. Cüneyt Hasret’in telefonuna taktığı cihazla onun her hareketini takip edilmesini sağladı. Ve Hasret annesini hapisten çıkartma olayını daha da öne çekti. Ve hatalarına hata ekleyerek polise yakalanma ihtimalini iyiden iyiye artırdı.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Beni Affet 1249. Bölüm Özeti 7 Kasım’da Neler Olacak ?