Beni Affet 4 Mayıs Özeti 970. Bölüm Demir Yine Kurtulur

Beni Affet 4 Mayıs Özeti 970. Bölüm Demir Yine KurtulurBeni Affet 970. Bölüm 2018 fotoğraf

Beni Affet 970. Bölüm Özeti

Ahmet’in evinden kaçabilmek için balkondan atlayan Solmaz’a yapılan müdahaleler, bebeğini kurtarmaya yetmez. Eylül’ü öldürmek için kullanılacak ilacı temin eden Suat, Çiçek’le buluşur. Ahmet ve Suat’ı evde bulan polis, ifadelerini almak ister. Reyhan’la tam bir yüzleşme yaşayarak ipleri kopartan Murat perişan bir haldedir.

Kemal, Faruk’un neden Demir’in suçunu üstlendiğini araştırırken, Bahar’ı yanına getirmek isteyen Demir ise yine hin bir plan peşindedir. Aşkını itiraf edemeyen Elif ise, bir mektup yazarak gizlice Umut’un montunun cebine koyar.

Beni Affet’de bu çarşamba neler yaşanacak merak edenler; doğru konudasınız.  Focus Film’in sevilen dizisi Beni Affet yeni bölümü ile 4 mayıs çarşamba 17:00 da Star Tv ekranlarında sevdikleri karşısında olacak. Peki Beni Affet dizisinin çarşamba akşamı yayınlanacak 970. bölümünde Demir’den kurtulabilecek miyiz?

Beni Affet Bu Haftanın Tüyoları

Yazı başlığında da belirttiğimiz gibi Beni Affet’in bu sezonunda Demir’den kurtulmak yok. Kemal ve Bahar silahın sahibi Faruk ile Demir arasında ki bağlantıyı çözse de sonucu değiştiremeyecektir. Üç gün içeride yatan Demir dördüncü gün hain bir planla nezaretten kurtulmayı başarır. Demir Faruk’u ikna ederek İnci’yi öldürdüğü konusunda itirafta bulunur. Faruk yaptığı ittifak ile Demir’i kurtarsa da kendisi için artık yolun sonuna gelmiştir.

Demir Bahar’ı elde etmek için nezaretten çıktığı andan itibaren harekete geçecektir. İlk amacı ise Bahar’a kendini acındırmak ve kendisinin suçsuz olduğunu ispat etmektir. Demir yeni bir planı devreye sokar ve Bahar’ı bağ evine çağırır. Demir’in amacı boşanma davasını uzatmaktır.

Reyhan ise tüm gerçekleri Murat’a anlatsa da Murat için her şey bitmemiştir. Murat her ne kadar Reyhan’ı kafasından ve gönlünden silse de nasıl böyle bir oyuna alet olduğunu anlayamaz. Murat Yıldız içinde çok üzülmektedir; çünkü Yıldız’da araştırmaları sonunda gerçekleri öğrenmeye çok yaklaşmıştır.

READ  Beni Affet 1175. Bölüm Özeti 4 Mayıs