Beni Affet 31 Ocak Salı Özeti 1109. Bölümde Neler Olacak

Beni Affet dizisi 31 ocak salı günü 1109. bölümü ile 15:00 da Star Tv ekranlarında izleyicisi karşısına çıkacak.

Beni Affet 31 Ocak Özeti

Yaman, Feride’yi istifa ettirmek hemde eski yapışkan sevgilisi Sibel’e bir ders vermek için yeni bir oyun hazırlar. Yaman Feride’ye kendisinin bir süreliğine sevgilisi olması gerektiğini söyler. Yaman Feride’nin bu teklifi asla kabul etmeyeceğini düşünmektedir. Feride’yi teklifi kabul etmek yada istifa etmek arasında bırakır. Feride ise bu teklifi bir şartla kabul eder ve yalandan da olsa Yaman’ın sevgilisi olur.  Feride’nin Yaman’dan istediği ise oldukça ilgi çekicidir.

Cüneyt ise yolda yürürken Yaman’ın kız kardeşi Melis’in zor durumda olduğunu anlar. Melis kapkaççılar tarafından soyulmak üzeredir. Cüneyt ise Melis’i kapkaççıların elinden kurtarır. Melis ise kendisini kurtaran bu delikanlıdan çok etkilenmiştir.

Bahar’la Onur arasındaki ipler Harika yüzünden oldukça gerilir. Onur ise sonunda Bahar’a ilgi çekici açıklamalar yapar. Bahar’ın buna vereceği tepki merak konusudur. Firdevs, Şahin’in İsmet’ten borç aldığını sonunda Sevgi’ye söyler. Ancak Firdevs’in evin borcunu silmek karşılığında Sevgi’den isteyeceği şey akıl alır gibi değildir.

Beni Affet’te Bu Hafta

Beni Affet dizisinin yeni bölüm özeti ne yazık ki şuan yayınlanmadı. Beni Affet  dizisi yeni bölüm özeti yayınlandığında sayfamıza ekleyeceğiz. Biz sizlere Beni Affet’te geçen hafta neler yaşandı biraz ondan bahsedelim.

Beni Affet’te Harika Onur’a yeni bir oyun oynar. Harika sonunda Onur’u kandırır ve kendisine sıkıntı çıkaran adamdan kurtulmak için bir kaç saat sevgili rolünde oynamaları gerektiğini söyler. Onur ise Harika’nın bu teklifini kabul eder. Bahar ise Onur ile samimi görüntüler alır ve bu görüntüleri bir başkasının numarasından Bahar’a gönderir ve kocasının onu aldattığını söyler. Bahar gelen fotoğraflar ile Bahar çılgına döner ve Onur’a hesap sormak ister.

READ  Beni Affet 1310. Bölüm Özeti 31 Ocak Çarşamba 2018 Neler Olacak ?

Onur ise fotoğrafların ve olayın tamamen kurmaca olduğunu; Harika’nın onu oyuna getirirp yardım istediğini sonrasında ise bu fotoğrafları çektiğini söyler.

Diğer taraftan Feride etkili sunumu sonrasında başına geleceklerden habersizdir. Seda Feride’nin yerine göz diktiğini düşünür ve ondan hesap sormak için onu zehirler. Eve giden Feride ise bayılır. Durumu fark eden Yaman ise hemen Feride’nin yardımına koşar.

Diğer taraftan en sıkıntılı durum ise Murat’ın durumudur. Murat ilk gecesinde neden Derya’nın yanında olduğunu Sıla’ya açıklayamaz. Sıla ise Derya’nın kendisine söyledikleri karşısında adeta yıkılmıştır. Sıla’yı köylü kızı olarak niteleyen Derya hiç bi şekilde Murat’ın onun gibi bir kadınla tatmin olmayacağını söyler. 

Beni Affet 31 Ocak Salı Özeti 1109. Bölümde Neler Olacak (1 Yorum)