Beni Affet 3 Şubat Cuma Özeti 1112. Bölümde Neler Olacak

Beni Affet 3 Şubat Özeti

Yaman Feride’ye resmen kötü kadın imasında bulunur; çünkü Feride’nin kocasını başka bir erkek ile aldattığını bu nedenle kocasının onu boşadığını öğrenmiştir. Feride ise Yaman’ın neyi ima ettiğini tam olarak anlayamasa da  ikili oteldeki bir odada mahsur kalınca Feride, Kozanların kendisine yaşattığı mağduriyeti tüm ayrıntılarıyla Yaman’a anlatır. Duydukları karşısında afallayan Yaman’ın tavrının değişip değişmeyeceği ise merak konusudur. Murat, kazağının başına gelenleri öğrenir ve Sıla’ya hiç hak etmediği bir tepki verir.

Umut Firdevs’in açılışa gelen bir misafire kimseden bir şey söylememesini ister. Umut ise her şeyi duyar. Bahar, Onur’un elini tutar ve Harika’nın onu tahrik etmesine ve bu mutlu günlerinin bozulmasına izin vermez. Umut Harika’nın ortaklık işini duyunca Firdevs’in, Harika’nın ortaklığı ile bir ilgisi olduğunu ima eder. Onur, Umut’un haklı olduğunu ispatlar. Ancak Firdevs’in gerekçe olarak Onur’a söyleyeceği şey, Onur’u şok eder. Para istemek için eski sevgilisinin yanına giden Şahin, hayatının hatasını yapmak üzeredir.

Beni Affet’te Dün

 

Beni Affet’te bu hafta nasıl bitecek sizlere bir kaç tüyo aktarmaya çalışalım.

Beni Affet’te Şahin başına büyük bir iş açacak. Şahin Firdevs’in sözlerini kaldıramaz ve para bularak artık bu işi çözmek ister. Sevgi ise bir türlü Şahin’in Firdevs’lerden borç para almasına anlam veremez. Diğer taraftan Kader Mahir’in Ceylan ile olan aşkına şahit oldukça daha da kahır olur. Kader bir taraftan Mahir ile uğraşırken diğer taraftan evlerini de kurtarma peşindedir.

Yaman ise eski sevgilisinden kurtulmak için oynadıkları oyunun ne kadar gerekli olduğunu öğrenir. Feride ise Yaman’ın kendisine muhtaç olduğunu fark eder ve artık ona trip atmaya başlar. Yaman ile Cüneyt’i karşılaştıran Feride artık Yaman’a olan aşkını hissetmek zorundadır. 

Cüneyt ise Melis’e yardım etmek ister. Melis’in zor günler geçirdiğini fark eden Cüneyt Melis’in güzelliğinden de etkilenmiştir. MElis ise Cüneyt ile geçirdiği vakitten oldukça etkilenmiş ve çok iyi gelmiştir.