Beni Affet 29 Haziran Çarşamba Özeti 1010 Bölüm Tüyoları Eylül’ün Gidişi

Beni Affet’te  29 Haziran Çarşamba günü neler yaşanacak? Beni Affet’de son 3 bölüm? Beni Affet 1010. bölüm özeti Özeti? İşte Detaylar

Beni Affet eylül giderBeni Affet’te sonlara doğru yaklaşırken ayrılıklar da yavaş yavaş gerçekleşmeye başlıyor. Daha önce açıkladığımı üzere Beni Affet dizisinden Levent ve Eylül karakteri ayrılacaklar; tabi ki bu ayrılık sonsuz olmayabilir; ancak önümüzde ki sezon kadrosunda ne yazık ki Gamze İĞDİROĞLU yer almıyor. Bakalım güzel oyuncu Gamze İĞDİROĞLU önümüzde ki sezon hangi dizide yer alacak.

Eylül Beni Affet’ten neden ayrıldı? detaylar için [kirmizibuton]Tıkla[/kirmizibuton]Beni Affet 1010. bölüm resimleri

Beni Affet 29 Haziran Çarşamba Neler Olacak

Beni Affet’te 29 haziran çarşamba günü bir yolculuk telaşı olacak; çünkü kendisini ve karısını güvende hissetmeyen Levent Eylül’ü de alıp Amerikaya yerleşme kararı alacak. Peki Eylül ve Levent gitmeden önce başlarına kötü bir şey gelecek mi? Eylül’ün korkuları gerçekleşecek mi?

Tekin’in şahitlik yapmayı kabul etmesi ile Demir artık köşeye sıkışmıştır. Tekin her şeye şahittir.  Demir ise Tekin’in kendisini satabileceğinin farkındadır. İşini temiz yapmak isteyen Demir Tekin’in de işini bitirmek ister. İşte bu Demir’i bitirecek en yanlış plandır. Demir artık son planlarını yapmaktadır. Şahin ise hala Demir’e sonuna kadar güvenmektedir.

Beni Affet 29 Haziran 1010. Bölüm Fotağrafları

Beni Affet 29 Haziran Çarşamba Özeti 1010 Bölüm Tüyoları Eylül’ün Gidişi (1 Yorum)