Beni Affet 27 Ocak Cuma Özeti 1107. Bölümde Neler Olacak

Beni Affet dizisi 27 ocak perşembe günü 15:00 da 1107. bölümü ile Star Tv ekranlarında izleyicisi karşısına çıkacak. Beni Affet dizisinin 1107. bölümünde Mahir annesini ile ilgili gerçekleri öğrenirken Bahar ise Firdevs ve Harika’nın planlarında kaybolacak. 

Feride zehirlenmiştir ve durumu oldukça ağırdır. Bu sırada Yaman da Seda’nın Feride’nin canına kast ettiğini öğrenir ve çıldırır.  Yaman’ın Feride için çok endişelenir ve hemen Feride’nin evine gider. Feride evde baygın şekilde yatmaktadır.  Feride’yi baygın şekilde bulan Yaman hemen müdahale eder ve Feride’yi kurtarır .

Derya’nın sözleri ise hem Murat’u hem Sıla’yı derinden yaralar. Murat ise yaşananlardan sonra Sıla’yı karşısına alır ve evlilikleri ilgili bazı önemli açıklamalar yapmak zorunda kalır. Sıla duydukları ile bir kez daha yıkılır.

Bahar’ı ise zor bir gün beklemektedir. Gözüne sokulan fotoğraf nedeniyle kötü olan Bahar, her şeyi Onur’a sormak için Onur’la yüzleşir. Onur ise Bahar’a her şeyin planlı bir yalan olduğunu anlatır ancak Bahar için bu açıklama yeterli değildir.

Mahir ise annesinin kendisine ve ailesine yaptığı hain planları öğrenir ve annesine kan kusar.

Beni Affet 27 Ocak Cuma Özeti 1107. Bölümde Neler Olacak (3 Yorum)

  1. Ben diziyi kader icin izliyorum e bide sila eklendi onlaridamerak etigim icin izliyorum bahar ve veridrye gelince onlar ikisi daha once hic asik olmamislar bu aski daha once izletmemisler ayni kenc kiz gibi ilk defa birine asik oluyorlar sanki bahar ve onurun hikayesi kemal ve baharin daha onceki hikayesi bu yuzden gerek yok izlemeye ferideye gelince biz onu saf temiz bir asikini izliyorduk masum bir askdi reytin ugruna harcadilar ferideye yakismadi cuneyt o dizide varken nedemek yaman aski seyircide bazilari tedekliyor ask bir oyunmu bir cocuk annesi ferideyide ayni bahara benzettiler bife bahara tek yuklenmesindiye ferideyide harcadilar kafer hikayesi daha ince kadere yasadilmadi buyizden merak ediyorum conucu izliyorum f b izlemiyorum kanal degisdiriyorum

  2. Kader neden bu kadar savunmasiz kaliyor ceylan icin.ceylana gıcık oluyorum elime verseler saçını başını yolarım