Beni Affet 27 Nisan Özeti Yıldız Gerçekleri Öğrenir 965. Bölüm

yorumsuz
232

Beni Affet 27 Nisan Özeti Yıldız Gerçekleri Öğrenir 965. Bölüm

Star Tv ekranlarının en çok izlenen dizilerinden Beni Affet’te 27 nisan özeti ile karşınızdayız. Beni Affet dizisininin 965. bölüm tüyolarını bu sayfalardan ulaşabileceksiniz.

Beni Affet 27 Nisan Tüyoları

Kemal ve Bahar buldukları delil peşine düşerler ve ilginç bir şekilde İnci’nin öldüğü arazi ile Demir’in eski karısı arasında bir bağlantı kurmaya çalışırlar. İnci’nin Demir tarafından öldürüldüğünü gören kızın verdiği bilgiler Demir’in sonunu getirecek mi? Demir’in eski karısının ölümü ise ayrı bir bilinmezdir ve araştırmaya değer bir konudur Kemal ve Bahar içinbeni affet ferman.

Elif’i her yerde arayan Umut sonunda onu bulur ve eve getirir. Elif’in bir erkek arkadaşıyla konuştuğunu duyan Umut durumdan çok rahatsız olur.

Sedat’ı boş yere suçlayan Cüneyt, onun Güneş’in sağlığını korumak için hastaneye götürdüğünü anlar. Doğacak torununun sağlığını tehlikeye atmak istemeyen Osman Kozan, Reyhan meselesinin Yıldız’a duyurulmaması konusunda herkese ültimatom verir.

Eylül’ün adını söylediğini öğrenen Solmaz, gerçeğin ortaya çıkma ihtimali ile panik olur.

Beni Affet’de Geçen Hafta

Kemal İnci’nin ölümü ile ilgili yoğun mesai yapmaktadır. Kemal’in mesaisinin en büyük kısmını İnci’nin öldürülmesinde kullanılan silah oluşturmaktadır. Kemal her ne kadar silaha ulaşamasa da İnci’nin ölümüne şahit olan birisine ulaşır. Bu yolculuk Kemal’i çok uzak diyarlara geçmişe götürecektir.

Beni Affet 27 Nisan görselleriSolmaz ise Eylül’ün ismini sayıklaması ile beyninden vurulmuşa döner. İnci’nin hızla iyileştiğini ve sessizce kendi ismini sayıkladığını gören Solmaz artık sonunun geldiğinin farkındadır.

Murat Reyhan’ın neden burada olduğunu öğrenir ve beyninden vurulmuşa döner. Reyhan ile ilgili gerçeklerin ortaya çıkması tüm dengeleri bir anda değiştirir. Murat’ın  her şeyi öğrenmesinden kıza zaman sonra Zühre’de gerçeklere ayıkır. Osman’ınsa tek bir amacı vardır, Yıldız’ın bu yaşananları öğrenmemesidir. Yıldız ise bu durumdan çok uzak tutulamaz ve olan bitenlerden kuşkulanmaya başlar.

READ  Beni Affet 964 965. bölüm Özeti 26 27 Nisan Özeti Kaset Yayınlanır

Beni Affet 27 Nisan Fotoğraf Galerisi

Related Post

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , , ,
Eklenme Tarihi: 22 Nisan 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın