Beni Affet 27 Mayıs Cuma 987. bölüm özeti Murat ve Reyhan Aşkı Yeniden

Beni Affet 27 mayıs Cuma Özeti Murat ve Reyhan Aşkı Yeniden

Beni Affet 970. Bölüm ÖzetiBeni Affet 27 mayıs Cuma akşamı yayınlanacak yeni bölüm ile bir haftanın daha sonuna geliniyor. Sevilen dizi Beni Affet 27 mayıs Cuma günü 987. bölüm ile  Star Tv ekranlarında olacak.

Beni Affet 987. bölüm özeti

Kemal, Bahar ve Yusuf Çamlıdere’de doğum günü partisi için davetlileri beklerler. Demir ise Kemal ve Bahar’a ulaşmak için Osman Kozan’ı takip ederken başına hiç ummadığı bir olay gelir. Umut’un başını yeni bir derde sokmak istemeyen Elif, yurt müdiresinin yardım ricasını tek başına halletmeye çalışır.

Tüm çabası sonunda Cüneyt, Sedat’a ulaşmayı başarır. Ancak tam yetişeceği sırada Hakan’ı köşeye sıkıştıran Sedat, kendine has olay çözme sistemini devreye sokar. Cüneyt şahit olduğu olay sonucu şaşkına döner. Reyhan’ı Ünal’la evlenmek üzere gelinlik provasında bulan Murat, ona her şeyi geride bırakarak kaçmayı teklif eder. Yürüme antrenmanları yapan Eylül sonunda ayakta durmayı başarır.

Beni Affet’de Dün

Hakan’ın oynadığı oyunu fark eden Feride onunla yüzleşir. Hakan kardeşi Zehra’nın nerede olduğuna ilişkin Feride’den hesap sorar ancak bu büyük bir tartışma ile sonuçlanır. Bu münakaşaya şahit olan Sedat, deliye döner ve Hakan’dan bunun hesabını sorar. Bu olaylar sonucu panikleyen Feride, Cüneyt’ten yardım ister. Cüneyt’in Sedat delice bir şey yapmadan ona yetişip yetişemeyeceği ise merak konusudur.

Bahar ve Kemal’i Çamlıdere’deki yeni evlerinde Yusuf’un doğum günü partisi hazırlıklarının tatlı telaşı sarmıştır. Bahar ve Kemal’e ait bir ipucu bulmak için uğraşan Demir ise Kemal’in diğer evini sattığını öğrenir. Sevgi’nin, Bahar’ın gidişini kendisinden saklamasını affedemeyen Şahin karısına ateş püskürür. Elif ve Umut ise yeni bir macera peşindedir.

Beni Affet dizisinin  yeni bölümünde kalbine bir aşk yarası saplanan Murat asla R
eyhan’ı düşünmeme çalışmaktadır; ancak nafile her yer ona Reyhan ve ona olan aşkını hatırlatmaktadır.

Sultan ise yaptıklarından dolayı pişman olmuş; birazda artık yeni hain planında Murat’a ihtiyacı olduğu için Reyhan’ın yanına gider ve onu Murat’a geri dönmesi için ikna etmeye çalışır. Reyhan ise artık o işin bittiğini Murat ile olmayacağını anlatır.

Sultan ise bu işe odaklanır ve Murat ile konuşmaya gelir. Murat’ın Sultan’a bir çift cevabı vardır.

Kemal ise elinde ki alyans ile baka kalır. Demir’in müthiş planı ortalığı karıştıracaktır.3

Beni Affet 27 Mayıs Cuma 987. bölüm özeti Murat ve Reyhan Aşkı Yeniden (2 Yorum)

  1. Sevgi hanim bidaha hanimligini gosterdin bravo sa lutven haftaya basretin foyasi ciksin ortaya hamile olmadigi hasret ozaman cok sevinirim