Beni Affet 26 mayıs Perşembe 986. bölüm özeti Kader Hamile

Beni Affet 26 mayıs Kader Hamile

beni affet 9 nisanStar Tv ekranlarının sevilen dizilerinden Beni Affet’in yeni bölümünde sürpriz bir haber daha geldi Beni Affet dizisinin 986. bölümünde Mahir ise sezon başında evlenen ve başına gelmeyenler kalmayan Kader Hamile olduğunu öğrenir.

Beni Affet  986. bölüm özeti

Hakan’ın oynadığı oyunu fark eden Feride onunla yüzleşir. Hakan kardeşi Zehra’nın nerede olduğuna ilişkin Feride’den hesap sorar ancak bu büyük bir tartışma ile sonuçlanır. Bu münakaşaya şahit olan Sedat, deliye döner ve Hakan’dan bunun hesabını sorar. Bu olaylar sonucu panikleyen Feride, Cüneyt’ten yardım ister. Cüneyt’in Sedat delice bir şey yapmadan ona yetişip yetişemeyeceği ise merak konusudur.

Bahar ve Kemal’i Çamlıdere’deki yeni evlerinde Yusuf’un doğum günü partisi hazırlıklarının tatlı telaşı sarmıştır. Bahar ve Kemal’e ait bir ipucu bulmak için uğraşan Demir ise Kemal’in diğer evini sattığını öğrenir. Sevgi’nin, Bahar’ın gidişini kendisinden saklamasını affedemeyen Şahin karısına ateş püskürür. Elif ve Umut ise yeni bir macera peşindedir.

Beni Affet 986. bölüm özetinde hastaneye kaldırılan Kader oldukça kötü haldedir. Kader’in kurtarılmasında iş birliği yapan Mahir ve Umut arasına yaşanan kavga ailenin moralini bozmuştur. Kader ise şok bir gerçeği öğrenir ve hayatının en mutlu haberini alır. Kan testi sonuçlarına göre Kader Beni Affet 973. bölüm fotoğraflarıhamiledir. Kader bu haberi en çok da eşi Mahir’e söylemek için sabırsızlanır.  

Hakan konusunda araştırmalarına devam eden Cüneyt, Hakan’ın Feride’nin gerçek ablası olmadığını ispat eder. Hakan peki ne peşindedir. Bu durum hem Cüneyt hemde Sedat’ı şüpheye düşürürken; Cüneyt sonunda Feride’yi Sedat’tan kurtaracak formülün Kemal’de olduğunu anlar Beni Affet 986. bölüm

READ  Beni Affet 26 Mayıs Perşembe 986. Bölüm Kader Kurtulacak mı

Beni Affet 26 mayıs Perşembe 986. bölüm özeti Kader Hamile (2 Yorum)