Beni Affet 26 Mayıs Perşembe 986. Bölüm Kader Kurtulacak mı

Beni Affet’te 26 Mayıs  Perşembe akşamı neler yaşanacak?

2221Star Tv ekranlarının starı Beni Affet 26 mayıs perşembe akşamı 17:00 da 986. bölümü ile ekranlarda olacak. Peki Beni Affet dizisinin 986. bölümünde neler yaşanacak? İşte detaylar

Beni Affet 26 Mayıs Özeti

Umut ve Elif’in aşkı bölünmeyecek kadar güzeldi; ancak burası Beni Affet her güzel şeyin bir sonu olmalı. Umut ve Elif aşkının düşmanı ise Elif’in borcu olduğu adamlar olacak. Umut ve Elif tam her şey yoluna girdi aile Elif’i kabul etti ve ilişkilerini onayladı derken Kader’in kaçırılması ile ortalık karışır. Kader’i kaçıranlar Elif’in borcu olduğu adamlardır. Elif’ten parayı tahsil etmek için Kader’i kaçırmışlardır. Mahi ise Kader’in kaçırılmasına büyük bir tepki gösterir. Umut ise kardeşini kurtarmak için elinden geleni yapacaktır; ancak bu işin tek çözümü parayı ödemek gibi görükmektedir.  Umut’un parayı bulamamsı Mahir ile Umut’u karşı karşıya getirir. Mahir ve Umut tartışmasına bir de aileler katılacaktır. 

Cüneyt ise yeni bir problem ile karşı karşıyadır. Hakan’ı araştırmaya başlayan Cüneyt Hakan’ın amacını anlayamaz; ancak Hakan gerçek biri ise Feride artık Zehra olmak zorunda kalmayacaktır; Ancak Zehra olamadığı anlaşılırsa yasal sıkıntılar ve hapis Feride’yi beklemektedir.

Beni Affet 26 Mayıs Fotoğraf Galerisi

READ  Beni Affet 26 mayıs Perşembe 986. bölüm özeti Kader Hamile

Beni Affet 26 Mayıs Perşembe 986. Bölüm Kader Kurtulacak mı (1 Yorum)