Beni Affet 26 Eylül – 30 Eylül Özeti 1018 – 1022. Bölüm Haftanın Tüyoları

Beni Affet 26 Eylül – 30 Eylül Özeti 


Beni Affet dizisinde yeni sezonun ikinci haftası başlıyor. Beni Affet 2016 2017 yeni sezonuna reyting olarak çok düşük başladı; zira Beni Affet 2015 sezonunu 3.5 reyting ile bitirirken 2016 2017 yeni sezonuna 1.5 reyting ile başladı.

Beni Affet 1018 – 1022. Bölüm Haftanın Tüyoları Özeti

Bir anda “Onur” diye ortaya çıkan biri, Bahar’ın hayatına hızla girmiştir. Demir’in çevirdiği oyunları fark eden Onur’un ilk amacı, Bahar’ı bu karanlıktan çıkartmaktır, bunun için ilk yapacağı şey “ilaçları” değiştirmektir. Bahar’ın kendisine gelmesinin tek yolu budur? Onur’un bu hamlesini fark eden Bahar, Onur’un buraya ne niyetle geldiğini bilmediği için Onur’u evden kovar..
Gerçek “kimliğiyle” ilgili bazı bilgileri Bahar’la paylaşan Onur’un başka planları ve amaçları da vardır, bu konuyla ilgili Bahar’a bilgi verirken, öte yandan Yusuf’la karşılaşması herkesin kalbini sızlatacak bir ana neden olur? Bahar’ın Yusuf’la uzak olduğunu bunun nedenini ilaçlar olduğunu anlaması uzun sürmeyecektir.beni-affet-1018-bolum-ozeti-resimleri
Bu arada, Sevgi ve Şahin’in arası, Demir yüzünden de bozulmaya başlamıştır, ikili kavga etmektedirler. Sevgi’nin tek bir amacı vardır o da kızını yanına getirebilmek, onu Demir manyağından kurtarmaktır.
Öte yandan “Yıldız’ın” bebeğini alıp, Cüneyt’e “oğlun” diye tanıtan Hasret’in yarattığı kargaşa Kozan’ları allak bullak etmektedir. Hasret’in her türlü entirikayı çevirip Cüneyt’i kendi yanına çekmeye çalışmasına Feride’nin karşı çıkışlarıyla karşılaşacaktır. Ama Zühre’nin “bu” bebeği kabul etmesi ve Hasret’ten yana giderek tavır sergilemesi Feride’nin sinirlerini bozmaya başlayacaktır.
Hasret, Yıldız’ın çocuğu olan Osman’ın isim çıkartmak için nüfus müdürlüğüne gittiğinde çevirdiği dalavera herkesin sinirlerini bozacak türden olacaktır. Cüneyt ve Feride’nin hapishane döneminde bir bebek daha yapmaya ve adına Barış demeye karar vermiş olmalarını öğrenen Hasret, haince bir plan yapar. Çocuğun adını Osman Barış olarak kaydettiren Hasret, gün geçtikçe Feride’nin sabrını zorlayacaktır..
Öte yandan Murat’ın hapishaneden çıkması, Yıldız’ın da eve dönmesi ve Murat’la karşılaşması da ayrı bir çatışmanın ortaya çıkmasına sebep olmuştu. Bu sürtüşme devam ederken, evin içindeki huzursuzlukta büyüyecek, Murat’ın yanını tutan onca insanın karşısında Yıldız yavaş yavaş sivrilmeye başlayacaktır.. Sedat’ın ise durmaya niyeti yoktur, Yıldız’a yakınlaşacak, onu kendi yanına çekmeye çalışacaktı

26 Eylül Pazartesi

Bahar ilaçların ve Kemal’i kaybetmenin etkisiyle kendini suçlar. Yusuf’u bağrına basmaya bir türlü cesaret edemez. Bunu fark eden Bulut, Bahar’la dertleşerek onu rahatlatmaya çalışır. Ancak Bulut’u Demir’in kendisine verdiği ilaçları değiştirirken gören Bahar’ın vereceği tepki merak konusudur. Şahin ve Sevgi, Demir yüzünden kavgaya tutuşunca Şahin, nihayet Demir’in ağzını aramaya karar verir.

Feride, Hasret’in bebekle ortaya çıkmasından sonra kendini adeta bir kâbusun ortasında bulur. Hasret’le olan tartışmalarında Zühre, Hasret’in yanında yer alınca Feride iyice bunalır. Ancak Cüneyt duruma el koyar ve Feride’ye önlerindeki güzel günlerin sözünü verir. Öte yandan Osman, hapisten çıkan Murat’la ilk kez karşılaşır.

Beni Affet 1019 Bölüm Özeti 27 Eylül Salı

Hasret, Cüneyt’e yakın davranarak, her hareketiyle Feride’yi çıldırtır. Ancak Zühre Feride’yi sırf torunundan uzak kalmamak için Hasret’e katlanmaya zorlar. Hasret’in oğlunun kimliğine Feride ve Cüneyt’in hep hayalini kurdukları Barış ismini koyması bardağı taşıran son damla olur. Murat ve Osman, Sedat’la karşılaşınca, Osman Sedat’a ağzının payını verir.

Bulut’un ilaçlarını değiştirmeye kalktığını gören Bahar ona büyük bir tepki verir ve onu evden kovar. Bulut, Bahar’ı Demir’den kurtarmak için planını hızlandırmaya karar verir. İlk kez Yusuf’la tanışan Bulut, yaşadığı yanlış anlaşılma sonucu oldukça duygulanır ve gerçek kimliği ile ilgili bir açıklama yapar. Nakit paraya sıkışan Demir, Bahar’a gizlice verdiği yasadışı ilacın satışını yapmaya karar verir.

Beni Affet’de Geçen Hafta

Beni Affet dizisinde Sedat ve Hasret anlaşlırlar. Sedat Hasret’i zor zamanlarından kurtarır ve Hasret ile yeni bir plan yaparlar. Yıldız’ın oğlunu ölmüş gibi gösteren Sedat Küçük Osman’ı alır ve sanki Küçük Osman Hasret ile Cüneyt’in oğluymuş gibi gösterirler. Cüneyt ise bu plana inanmaz ve Dna testi yaptırır; ancak Dna testinden bir sonuç çıkmaz zira gerçekten de Cüneyt ile Küçük Osman’ın Dna’ları benzemektedir. Feride ise tam her şey güzel olacak hapis bitti Cüneyt ile mutlu olacağım derken Hasret başına bela olur. Hasret’in Cüneyt’in başına bela olması ise en çok Sedat’ı sevindirir; zira o da Feride’sine kavuşacaktır.

Kendini Bulut olarak tanıtan Onur ise Demir’in iyi niyetli olmadığını anlamış ve Bahar’ı Demir’den kurtarmak istemiştir.

Elif ve Umut aşkı ise kaldığı yerden devam ederken; Mahir ve Kader’in ise problemleri devam etmektedir.

Beni Affet dizisi haftanın tüyoları şuanda tüyo olarak sitemize ulaşmadı. Biz size Beni Affet’te yeni sezonun ilk haftası neler yaşandı onlardan bahsedelim.

 

 

Beni Affet 26 Eylül – 30 Eylül Özeti 1018 – 1022. Bölüm Haftanın Tüyoları (5 Yorum)