Beni Affet 25 Mayıs Çarşamba 985. Bölüm Hasret’in Bebeği

Beni Affet dizisinde 25 Mayıs Çarşamba günü neler olacak?

12Star Tv ekranlarında izleyici ile buluşmaya devam eden Beni Affet dizisi 25 mayıs çarşamba günü 17:00 da yeni bölümü ile izleyicisi ile buluşacak. Beni Affet izleyicisine 985. bölümü ile unutamayacakları bir bölüm yaşatmaya çalışacak.

Beni Affet 985. Bölüm Özeti

Geçmişe bir çizgi çeken Kemal, Bahar’a evlenecekleri gün takmak üzere alyans alarak, ona sürpriz yapar. Umut, Mahir ve Şahin fidyeciler tarafından kaçırılan Kader’i bulur. Baygın halde hastaneye getirilen Kader’in herkese bir müjdesi vardır. Elif nedeniyle Kader’in başına gelenler yüzünden kavga eden Mahir ve Umut’un arası bozulur.

Hakan hakkında araştırma yapan Feride ve Cüneyt, Hakan’ın Feride’nin gerçek ablası olmadığını bilerek geldiğini anlar ve tedirgin olurlar. Reyhan’ın yanına giden Sultan, onu Murat’a geri dönmesi konusunda ikna etmeye çalışır.

Beni Affet’de Geçen Hafta

Solmaz ve Hasret için zaman dolmuştur. Hasret’in tek çıkış yolunu karnında taşıdığını söylediği bebeğin kucağına gelmesi ile olacağını düşünmektedir. Eğer Cüneyt’e kendi çocuğunu verirse annesini ve kendisini araştırmayı bırakacağını düşünmektedir. Hasret planını devreye sokar gerçek bir bebek bulmak için çalışmalara başlar.

Demir ortalıktan kaybolan Bahar için kötü bir plan hazırlama peşindedir. Kemal ise bu kötü planın başına geleceğini bilirmiş gibi Bahar’ı Çamlıca’dan getirmek istemez. Bahar ve Kemal çocukları ile güzel bir hafta geçirirken; gelen telefon ile Ankara’ya dönmek zorunda kalırlar.

Kemal ise Bahar’ın kendisine hazırladığı sürprizler ile hayatının en güzel günlerini yaşamaktadır. Başlarına gelen olaylar asla Kemal’in Bahar’a olan aşkından hiç bir şey eksiltmemiştir.

Beni Affet 25 Mayıs Fotoğraf Galerisi

READ  Beni Affet 1191. Bölüm Özeti 25 Mayıs

Beni Affet 25 Mayıs Çarşamba 985. Bölüm Hasret’in Bebeği (1 Yorum)