Beni Affet 24 nisan Özeti Beni Affet 1168. Bölümde Neler Olacak?

8 yorum
407

Beni Affet  1168. Bölümde Neler Olacak?

Banu, kendi başlattığı savaşta Feride’nin öfkesiyle karşılaşır. Kızını doğru düzgün göremeyen Feride, Banu ve Ahmet’i evden göndermek isteyerek bu savaşı daha da alevlendirir. Yaman, Feride’ye destek olurken, babası Ahmet’in yaşanan gerginlikten dolayı fenalaşması olayları farklı bir noktaya taşır. Öte yandan Cüneyt, Feride’nin geçmişte Sedat’la yaşadıkları konusunda masum olabileceğini düşünmeye başlar.

Gülüm’ün annesini kaçırarak onu bir eve kapatan Murtaza, Gülüm’ü zorla nikâh masasına oturtmak ister. Gülüm’ü bularak gerçekleri öğrenen Ateş, bu evliliğin gerçekleşmemesi için elinden geleni yapar. Sevgi’nin bazı şüpheli hareketlerini gören Şahin, onu takibe koyulur. Kader ise Mahir’le görüşmesinin nedenini Yiğit’e açıklamak ister.

Star Tv ekranlarında yeni sezon onayını almayı başaran Beni Affet dizisinden güzel haberler gelmeye devam ediyor. Beni Affet’in yeni sezon senaryosu için de hazırlıklar başladı; biz şimdi gelelim Beni Affet 24 nisan özetine. Tabi ki bu günden sizlere Beni Affet 1168. bölüm özetini paylaşamıyoruz ancak gelecek haftadan tüyolar verdikten sonra özeti de paylaşalım.

Beni Affet dizisinde Ateş sonunda Gülüm’ü Murtaza’nın elinden alacak hemde nikaha saatler kala. Murtaza’nın Gülüm’ü ailesi ile özellikle de annesi ile tehdit etiğini öğrenen Ateş Sevgi anne ile birlikte yaptıkları planda başarılı olacaklar. Beni Affet dizisinde bir diğer konu ise Cüneyt ve Feride’nin velayet meselesi.

Velayet davası öncesi Güneş’in kaçırıldığını öğrenen Cüneyt’in aklına bin bir türlü şey gelir. Özellikle kızının gelecekte daha güvenli bir yaşam sürmesi gerektiğini düşünen Cüneyt ellerinde ki tüm imkanları kullanarak kızına tekrar kavuşmayı planlamaktadır. Güneş’in Yaman’ın yanında korumasız olduğunu düşünen Cüneyt bunu mahkemede de söyler.

 

Zühre ve Firdevs ise derlerini alırlar ancak Zühre’nin içini yakan aldatılma ateşi bir türlü sönmemektedir. Bu ateşin kendini yakacağından da emin olan Zühre yine de Osman’ı Filiz ile paylaşma ihtimalini bile kabul edememektedir. Neriman ise yeni planlar peşindedir.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , ,
Eklenme Tarihi: 21 Nisan 2017

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Beni Affet 24 nisan Özeti Beni Affet 1168. Bölümde Neler Olacak? (8 Yorum)

  1. site yöneticisi kesin cevap unutma beni için yapımcılar bişiler yapamazmı devamı gelsin kesin cevap bekliyom