Beni Affet 24 Mayıs Salı 984. Bölüm Hakan’ın Planı

Star Tv’nin sevilen dizisi Beni Affet’te 24 mayıs salı günü neler olacak

12

Star Tv ekranlarında hafta içi her gün izleyicisi karşısına çıkan Beni Affet dizisi 984. bölümü ile 24 mayıs salı akşamı ekranlarda olacak. Beni Affet’te bu hafta Zehra’nın abisi olduğunu söyleyen Hakan’ın gelmesi ortalığı karıştıracak.

Beni Affet  984. Bölüm Özeti

Gözlerde uzak yeni hayatlarında mutluluğu yakalayan Bahar ve Kemal Çamlıdere’de huzura ermişlerdir. Elif’in mafyaya olan borcu yüzünden karısının kaçırılması üzerine istenen parayı bulan Mahir, Umut ve Şahin ile birlikte Kader’i kurtarmaya gider. Bu esnada Bahar ve Kemal’i arayan Demir, onların yaptığı planı çözmek için her türlü yolu denemektedir.
Zehra’nın aniden ortaya çıkan yıllar önce kaybettiği kardeşi Hakan, acaba Feride’nin gerçek Zehra olmadığını biliyor mudur? Hakan’ı gözü tutmayan Cüneyt, onunla ilgili araştırmalara başlar. Sultan’ın özründen sonra Ferman’la arası düzelen Yıldız sonunda rahat bir nefes alır. Solmaz’ın bebeğini kaybetmesi sonucu Hasret Kozanlar’ı kandırmak için bebek bulma telaşına düşer.

Beni Affet’te Geçen Hafta

Cüneyt Solmaz’ın yalanlarını ve suçlarını ortaya çıkarmaya çalışırken, bir anda beklenmedik bir isim beklenmedik bir olay daha  çıkıp kendi ayağıyla gelir. Eve gelen Hakan bir kişi her şeyi alt üst eder. Hakan, Feride’nin kullandığı sahte kimlikteki Zehra’nın abisi olduğunu söyler ve kardeşini görmek ister Hakan’ın eve gelmesi ile Feride için sıkıntılı günler başlamaktadır Feride bütün yalanların ortaya çıkmasından korkmaktadır.  Cüneyt ise Hakan’ın yalan söylediğini düşünmektedir ve bu mesele ile de ayrıca uğraşacaktır. Hakan meselesi Sedat için ise ayrı bir muammadır

Sedat Hakan çok tehlikeli bulmaktadır. Eğer Hakan gerçekten Zehra’nın abisiyse ve ortaya çıkarsa, Feride’nin gerçek kimliği ortaya çıkacağından Feride’yi kaybedeceğini bilmektedir. Sultan ise Yılıdız’ın karşısına çıkmıştır. Sultan gerçekten özür mü dileyip oğlunu mu affetirecektir; yoksa yeni bir tartışmanın fitilini mi ateşleyecektir. Sultan’ın gelmesiyle Kozanlar Sultan’a saldırmaya başlar.

READ  Beni Affet 1190. Bölüm Özeti 24 Mayıs