Beni Affet 24 Kasım Perşembe 1061.Bölüm Özeti

Sevilen dizi Beni Affet’te fırtınalar bitmek bilmiyor. Hasret’in hain planlarına her gün bir yenisi ekleniyor. Hasret Osman Barış’ı almak için Kozanların evine baskın yaptığı dakikalarda Sedat’ın evlenme teklifiyle herkes oldukça şaşırmıştı.

beni affet hasret

Niyeti zaten belli Sedat’ın evlenirlerse Osman Barış’ı alabilecekler. Cüneyt ise oğlunun böyle bir anne elinde yetişmesine razı değil. Cüneyt ile bu yaşananlardan dolayı arası bozulan ve artık bir düzen oturtmak isteyen Feride tatil yapıp beraber kafa dağıtmayı teklif eder. Hasret’in annesi Solmaz ile irtibatını Cüneyt öğrenince eline bir koz geçer. Çünkü oğlunun velayetini almak isteyen Hasret’in Feride öldürme planındaki yeri ortaya çıkınca hiçbir şey yapamayacaktır.

beni-affet-feride-resmi

Osman Onur’a resti çekmiş ve bilek bilemiştir. Ancak Onur Bahar’a olan sevgisini butiğin açılışında duyurmayı planlamaktadır. Sizce Bahar’ın tepkisi ne olacak? Zühre ise Yıldız ile Fırat arasındaki ilişkiyi fark eder etmez Fırat’a para teklif etti ve kabul etti. Ancak ilişkilerini hala devam ettirerek Zühre’yi çıldırtıyor.

beni-affet-bahar-resmi

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Beni Affet 2017'de Ne Zaman Sezon Finali Yapacak? İşte 6. Sezon'un Sezon Finali Tarihi