Beni Affet 23 Mayıs Eylül Ayağa Kalkar 983. bölüm Özeti

Beni Affet 23 Mayıs Eylül Ayağa Kalkar 983. bölüm Özeti

Beni Affet 983Star Tv ekranlarında izleyicisi karşısına çıkmaya devam eden Beni Affet dizisinde 983. bölüm ile yeni bir hafta daha başlıyor. Yaklaşan sezon finali öncesi olaylarda hızlı bir ilerleme olacak. En çok ilerleyen de Umur ve Elif ilişkisi ile Solmaz ve Hasret’in sonu olacak.

Beni Affet 23 Mayıs Özeti

Sonunda kızına hak veren Sevgi, Bahar’ın Kemal’le gitmesine izin verir. Bahar, Yusuf ve Kemal, Çamlıdere’deki yeni evlerine taşınmak üzere yola çıkarlar. Para meselesi yüzünden Elif’in peşinde olan alacaklılar Sevgiler’in evini basarak Kader’i rehin alırlar.
Hakan isimli birinin gelip, Zehra’nın kardeşi olduğunu iddia etmesi Feride’yi şaşkına çevirir. Ferman’ın annesi Sultan, Kozanlar’a gelerek herkesten özür diler. Cüneyt, Sultan’a temkinli yaklaşır, bir yandan da Kemal’e destek olmak için uğraşır. Yıldız’a çok az bir ömrünün kaldığını söyleyen Sultan, Ferman’ın suçsuz olduğu konusunda onu ikna etmeyi başarır.

Beni Affet’de Bu Haftanın Tüyoları

Cüneyt’in “Solmaz’a” gözünü dikmesi, onun üzerine odaklanmasının ardından, bir anda çıkıp gelen Hakan isminde biri her şeyi alt üst eder. Hakan, Feride’nin taşıdığı sahte kimlikteki Zehra’nın gerçekte abisi olduğunu iddia etmektedir. Bir anda “bütün” yalanların ortaya çıkma tehdidiyle göz göze gelen Feride, Cüneyt’le bu konuyu konuşur. Cüneyt bu adamın yalan söylediğini düşünmektedir ve bu meseleyi araştırırken Sedat’ta boş durmayacaktır.

Sedat “için” bu Hakan oldukça tehlikelidir. Eğer “gerçekten” abisiyse ve ortaya çıkarsa, Feride’yi kaybedeceğini adı gibi bilmektedir Sedat. Öte yandan Sultan’ın sözünü çiğneyip gelmesi bir anda ailenin içine bomba gibi düşer. Sultan “ne” diyecektir de Yıldız’a kendisini daha da doğrusu “oğlunu” affettirecek yolu açacaktır? Sultan’ın gelmesiyle bütün aile karşısına alır onu, herkesin söyleyecek bir çift lafı vardır.

READ  Beni Affet 1189. Bölüm Özeti 23 Mayıs

Beni Affet dizisinde şifacı Levent ile eylül arasında ki yakınlaşma ilerlerken bu yakınlaşma Eylül’e moral olarak geri döner ve Eylül hızla iyileşir. Konuşmasında ilerleme olmayan; ancak vücudunun bazı yerlerine can gelen Eylül’ün en çok hareketlenen organı ise kalbidir. Levent’e aşık olmaya başlayan Eylül için güzel günler artık çok yakındır. Dipnot sezon sonunda Eylül iyileşecek ve Levent ile deliler gibi aşk yaşayacak.

Eylül bir yandan iyileşirken; Eylül’ü bu hala  getirenlerin peşinde olan Cüneyt Abdülkadir’in Solmaz’ın akrabası olduğuna ispat eder. Bu durum Solmaz’ı potansiyel şüpheli yapmaktadır. Cüneyt, Solmaz’ın Eylül’ün başına gelen kazanın faili olduğunu düşünmeden kendini alamaz; ancak Solmaz neden Eylül’e böyle bir kötülük yapmıştır. Hasret bu olayların neresindedir bilemez. Cüneyt kafasında deli sorular ile asıl hedefin Feride olduğunu düşünmeye başlar.

Elif ise uçmaktadır. Umut’tan evlenme teklifi alan Elif için hayat bu günden sonra yeniden başlamaktadır; ancak çıkan gelen misafir her şeyi allak bullak edecektir. Peki Sevgi’nin evine gelen bu gizemli misafir kimdir?