Beni Affet 23 Kasım Çarşamba 1060. Bölüm Özeti

Beni Affet 23 Kasım Çarşamba 1060. Bölüm Özeti

beni-affet-feride-resmi

Bini aşkın bölümdür izleyiciyi bu kadar etkilemeyi başaran nadir dizilerden olan Beni Affet’te 23 Kasım Çarşamba günü olaylar çözülmek bilmeyecek. Feride, Cüneyt’in Hasret nedeniyle evde çıkan gergin dakikalardan bıkmış durumda. Hasret ise Cüneyt’in Osman Barış için bile olsa kendisiyle ilgilenmesi oldukça hoşuna gidiyor. Sedat hain planlarını sürdürme peşinde. Cüneyt ve Feride’nin arasını açma konusunda bir başarı elde etmiş durumda ve keyfini sürüyor.

beni-affet-bahar-resmi

Onur, Ankara’da kalma konusunda Osman’a rağmen ısrarcı. Osman ile araları iyiden iyiye bozuldu. Osman oldukça sıkıntılı günler geçiriyor çünkü bir tarafta Onur’un Bahar’a olan ilgisi ve gitmesini istemesine rağmen ayak diretmesi diğer tarafta ise Yıldız’ın hayatına giren ve sevgili olduklarını duyduğu Fırat. Bakalım Osman Fırat-Yıldız ilişkisine nasıl bir tepki verecek.

beni-affet-kader-mahir-resmi

Mahir geçen hafta hayatının hatasını yaptı ve eve sarhoş geldi. Ceylan ise hain planlarından birini daha gerçekleştirdi. İlaç içirdikten sonra Mahir’in yanına Ceylan, uyandığında Mahir’in şok geçirmesine neden oldu. Ancak Kader’in eve dönmesiyle bu yaşananlar anlatılmadan kapatıldı. Bakalım Kader bunları ne zaman öğrenecek. Öğrendiğinde tepkisi sizce ne olacak?

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Beni Affet 1404. Bölüm Özeti 18 Eylül Salı Fragmanı

Beni Affet 23 Kasım Çarşamba 1060. Bölüm Özeti (3 Yorum)