Beni Affet 23 24 25 26 27 Mayıs Haftanın Özeti 983 987. Bölüm Haftanın Tüyoları

Beni Affet 23 24 25 26 27 Mayıs Haftanın Özeti 983 987. Bölüm Haftanın Tüyoları

Beni Affet 23 Mayıs 27 MayısBeni Affet’de bir mayıs sonuna daha ulaştık. Bir sezonun daha çekimlerinde sonuna gelindi. Beni Affet’ler de mayıs ayları hep dananın kuyruğunun koptu aylardır; ancak Beni Affet bu sezon 2 hafta daha uzun süreceği için dananın kuyruğunun kopmasını biraz daha beklemek zorunda kalacağız.

Beni Affet dizisi sezon finali ne zaman? Beni affet sezon finalinde neler olacak? Detaylar için [pembebuton]tıkla[/pembebuton]

Beni Affet 23 Mayıs 27 Mayıs Haftanın Tüyoları

Kemal Bahar’ını ve Yusuf’unu alıp Çamlıca’ya gitmiş aşk tazelemektedirler. Bir sonraki boşanma gününü bekleyen çiftin peşindedir Demir ama Kemal her şeyi düşünmüştür. Bu güzel günleri bozmasına asla izin vermeyecektir. İkili orada en mutlu günlerini yaşarken, Kemal’in Bahar’a hazırladığı sürprizler uzundur beklediğimiz ve özlediğimiz aşk kokularını her yana salacaktır..
Umut ve Elif arasında başlayan aşk ve aileye açıklanan bu gelişme herkesi mutlu ederken bir anda Elif’in alacaklılarıyla büyü bozulur. Elif ve Umut’tan alacaklı olan adamların paralarını tahsil etmek için gelmeleri ve Kader’i kaçırmaları her şeyi alt üst eder. Mahir’in de bu işin içine girmesi, Umut’la karşı karşıya gelen Mahir ve iki ailenin de karşı karşıya gelmesi bu hafta olacaktır.
Öte yandan, Cüneyt’in “Solmaz’a” gözünü dikmesi, onun üzerine odaklanmasının ardından, bir anda çıkıp gelen Hakan isminde biri her şeyi alt üst eder. Hakan, Feride’nin taşıdığı sahte kimlikteki Zehra’nın gerçekte abisi olduğunu iddia etmektedir. Bir anda “bütün” yalanların ortaya çıkma tehdidiyle göz göze gelen Feride, Cüneyt’le bu konuyu konuşur. Cüneyt bu adamın yalan söylediğini düşünmektedir ve bu meseleyi araştırırken Sedat’ta boş durmayacaktır.
Sedat “için” bu Hakan oldukça tehlikelidir. Eğer “gerçekten” abisiyse ve ortaya çıkarsa, Feride’yi kaybedeceğini adı gibi bilmektedir Sedat. Öte yandan Sultan’ın sözünü çiğneyip gelmesi bir anda ailenin içine bomba gibi düşer. Sultan “ne” diyecektir de Yıldız’a kendisini daha da doğrusu “oğlunu” affettirecek yolu açacaktır? Sultan’ın gelmesiyle bütün aile karşısına alır onu, herkesin söyleyecek bir çift lafı vardır.
Solmaz ve Hasret içinse çember daralırken, Hasret’in tek bir amacı vardır o da “karnındaki” plastik şeyin yerine gerçek bir bebek bulmak, aksi halde Cüneyt’in bu yalanı kısa sürede ortaya çıkartacağına adı gibi emindir
Beni Affet’te Geçen Hafta
Beni Affet’te finale çok az zaman kaldı. Bu nedenle artık akışlar çok hızlı olacak; olaylar çok hızlı çözülecek. Bahar ve Kemal Şahin ve Sevgi arasında yaşanan sorun nedeniyle geri dönmek zorunda kalırlar. Şahin’de ki bu gizemli hareketlerin sebebi sonunda anlaşılır. Şahin kızını asla Kemal’le bir arada düşünememektedir. Kemal ise Şahin ve Demir’e karşı tek desteği oğlu ve karısından bulmaktadır.

Şahin’in bu hatası kızı için yeni bir dramaya neden olacaktır. Bahar daha önce de yaşadığı gibi yine eski kocası tarafından tecavüze uğrayacak mı? Demir sonunda Bahar’ın meyve suyuna ilaç koyacak mı?

Yıldız ile Ferman’ın arası ise limonidir. Yıldız Ferman’ın yüzünü bile görmek istememektedir. Yıldız Ferman’ı asla affetmeyecektir. Reyhan  ise bir bebeğin babasız büyüyecek olmasına ve Ferman ile Yıldız’ın ilişkisini bitirme noktalarına gelmesine çok üzülür. Osman Kozan’ın bulduğu yol ise Yıldız’da karşılık bulmamıştır.

Sultan ise her ne kadar Yıldız’dan özür dilese de yeni planları ile Yıldız ve Ferman’ın arasında kedi gibi girmeye devam edecektir.

 

Beni Affet 23 24 25 26 27 Mayıs Haftanın Özeti 983 987. Bölüm Haftanın Tüyoları (3 Yorum)