Beni Affet 22 Kasım Salı 1059. Bölüm Özeti

Beni Affet 22 Kasım Salı 1059. Bölüm Özeti

beni-affet-kadrosu-resmi

Güçlü kadrosu ve sürükleyici senaryosuyla her bölümüyle dikkat çeken Beni Affet 22 Kasım Salı günü ger zaman olduğu gibi saat 15:00’da Star Tv’de izleyiciyle buluşacak. Cüneyt Hasret’in davranışlarından dolayı oğlu Osman Barış’ı Hasret’ten alıp Kozanların konağına getirdi. Sedat, Hasret’le evlenirse Osman Barış’ı alabileceklerini düşünüyor. Ancak Hasret konuyu polise taşıyıp oğlunu almaya çalışırken Cüneyt savcılık kararı sayesinde oğlunu elinde tutabildi.

beni-affet-bahar-onur-resmi

Yıldız ve Fırat ikilisi arasındaki yakınlaşma Zühre tarafından öğrenilince ne yapacaklarını şaşıran Zühre olay Osman tarafından duyulmadan kapatılması yönünde çaba sarf edecek. Osman öğrenince sizce tepkisi ne olur? Fırat ve Yıldız yakışıyorlar mı?Onur’a çok sinirli olan Osman görevini bitirdiğini bahane ederek Onur’u göndermek istese de Onur Ankara’da kalmaya devam edince Osman iyice sinirlenir. Bahar ise kalmasına sevinir.

beni-affet-kader-resmi

Kader Neriman’ın oyunlarından ve saklanan bir gerçek olan Mahir-Ceylan ilişkisinden bir haber ilişkisini kurtarma derdindedir. Ve artık Neriman’ın hasta olduğuna inanmıştır. Sizce her şey düzelir mi?

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Beni Affet 10 Ocak Özeti 1094. Bölüm Kozanlar Batıyor mu?

Beni Affet 22 Kasım Salı 1059. Bölüm Özeti (1 Yorum)