Beni Affet 21 nisan Özeti Beni Affet 1167. Bölümde Neler Olacak?

5 yorum
345

Sonunda gerçekler ortaya çıkar ve hesap sorma sırası Feride’ye gelir. Banu nasıl olmuştur’da Güneş’i kaçırmaya cesaret etmiştir. Yaman ve Melis ise kardeş olduklarını unutarak aşkları için büyük bir kavga ederler. Yaşanan kavgada ikiside geçmişleriyle yüzleşeceklerdir. Velayet davası için mahkeme salonunda bekleyen Cüneyt, Güneş’in kaçırıldığını öğrenir ve büyük şok yaşar.

Cüneyt’in aklına bu durumu Mahkemeden Feride’nin aleyhine kullanıp kullanmak gelecek mi? Osman kendisine yalan söyleyen Zühre ve Firdevs’e unutulmaz bir ders verecektir.

Gülüm, Murtaza’nın annesine öldürmesinden korktuğu için zorla da olsa düğün hazırlıklarını tamamlar. Gülüm’ü bu kararından vazgeçirmeye çalışan Ateş ise soluğu gelinlikçideki Gülüm’ün yanında alır. Sevgi de bazı şeylerden şüphelenmeye başlayınca Ateş’le birlikte gizli bir plan yaparlar. Neriman’ın niyetini öğrenen Kader ise onunla sert bir yüzleşme yaşar.

Beni Affet dizisi 21 nisan cuma günü 1167. bölümü ile Star Tv ekranlarında olacak. Merak edenler için işte Beni Affet’te 20 nisan özeti. 21 nisan özeti çıktığında sayfamıza eklenecektir.
Ateş’in içi yanmaktadır; sevdiği kız Gülüm biraz sonra ellerinden kayacak ve sevmediği bir adam ile evlenmek zorunda kalacaktır. Ateş’in ilk amacı ise Murtaza’nın isteme gününe engel olmaktır. Murtaza ise her şeye rağmen Ateş’e kavuşmak için engelleri aşmaya kararlıdır.

Ateş ise bu işi kökten çözmenin planını yapar ve Gülüm’ün Murtaza’yla neden evlendiğini ortaya çıkarmaya çalışır. Gülüm ile konuşan Ateş  Glüm’ün ailesine zarar gelmesinden korktuğu için Murtaza’ya boyun eğdiğini öğrenir. Gülüm ise ısrarla Ateş’ten peşini bırakmasını ve yaşanan her şeyi unutmasını söyler; ancak Ateş bazı konuşmaları duyar ve bu duydukları her şeyi değiştirebilecek türdendir.

 

Kader ise her şeye rağmen Mahir’in hasta olduğunu hissedince onu ziyarete gider; Mahir ile konuşmaya giden Kader’i öyle biri görür ki ortalık bir anda karışır.

READ  Beni Affet 961. bölüm Özeti 21 Nisanda Neler Olacak Demir Kurtulur

Melis tam bir çılgın kız olmuştur. Banu’dan yediği tokat Melis’i çılgına çevirmiştir. Melis sonunda Banu’yu bir odaya kapatır. Yaman kardeşinin, Ahmet ise Banu’nun tarafını tutunca Yaman babası ile ilgili acı gerçekleri açıklar. Feride, Güneş’in kaçırılmasıyla ilgili gerçekleri öğrenince şok edici bir şey yapar. Firdevs ve Zühre ise satmak istedikleri kremi Osman’ın üzerinde deneyince beklenmedik olaylar yaşanır.

Related Post

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , ,
Eklenme Tarihi: 18 Nisan 2017

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Beni Affet 21 nisan Özeti Beni Affet 1167. Bölümde Neler Olacak? (5 Yorum)

  1. Olaylar cokheyecanli ilerliyor kader yaptigi hatayi anlsin ve artik kapilarini yigite acsin o daartik mutlu olsun cuneyt artik feride icin mucadele etmeye baslasin ve asla pes etmesin cunku onlarin ki gercek ask evet yamanla feridede yakisiyo ama ferideyle cuneyt bambaska…kemal geri donsunnnnn

  2. Su sevginin kizlari rezmen oldu yedi kocali neyse bahar yigide nasiyat veriyor yani kqderde benim gigi surekli koca degisdirsin ben anlamadi bir tek bu dizidemi var herkez uc dort kez ayrilip bosaniyor evrt olurda hepsinimi basina aynisi gelir gunluk dizi diyemi acaba cunku haftalik dizilerde koca degisdirmiyorlar bazilari oda en vazla iki