Beni Affet 21 Kasım Pazartesi 1058.Bölüm Özeti

Beni Affet 21 Kasım Pazartesi 1058.Bölüm

beni-affet-yeni-sezon-resmi

Bin bölümü aşkındır izleyiciyi ekrana kilitleyen nadir dizilerden olan ve hafta içi her gün izleyiciyle buluşan Beni Affet’te olaylar durulmak bilmiyor. Feride annesi Piraye’ye ulaşmasını engelleyen Zühre’ye çok kızgın. Cüneyt oğlunun annesi olan Hasret’in davranışlarından oldukça rahatsız olup Sedat ile bir nevi aşk oyunu oynadıklarını düşünüyor. Sedat ise Feride ile Cüneyt’in arasını bozma derdinde ve rolünü iyi yapıyor. Ancak Cüneyt ile kavgaya tutuşup emniyette soluğu alıyorlar. Feride ise her şeyi içerleyip Cüneyt’in Hasret’i kıskandığını düşünüyor. Cüneyt ise oğlunu annesi olduğu için bunlar yaşandı diye kendini düşünse de nafile Feride gözyaşlarına boğuluyor.

beni-affet-mahir-resmi

Mahir büyük bir tuzağa düşüyor. Dertlerinin çaresini içki şişesinde arayıp şişelerin dibine vurunca evde hayatanın hatasını yapıp Ceylan’la aynı yatağı paylaşıyor. Neriman ise sinsi planları ile eğer sarhoş olmazsa diye Ceylan’a Mahir’i uyutması için ilaç bile veriyor. Bakalım Kader nasıl bir tepki verecek.

beni-affet-bahar-resim

Bahar ise Onur’un öpmesine oldukça sinirli. Her şeyi gören Osman da Onur’a oldukça kızgın bakışlarıyla hatasını yüzüne vurur gibi. Bahar’ı ikna edemeyen ikili, Bahar’ın parmaklıklara mahkum olmasını izleyecek gibi. Sizce Bahar’ın kurtuluşu mümkün mü? Yorumlarınızı bekliyoruz.

 

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Beni Affet 1279. Bölüm Özeti 19 Aralık Salı Fragmanı