Beni Affet 21 Haziran 1004. Bölüm Özeti Kader Bebeğini Düşürür

Star Tv ekranlarının sevilen dizisi Beni Affet 21 Haziran salı günü 1004. Bölüm ile ekranlara gelecek.

Beni Affet 1004. bölüm resimleriBeni Affet’te 21 haziran salı günü izleyicileri büyük bir şok bekliyor. Neriman’ın acımasız planı Kader ve Mahir’i yıkar

Beni Affet 21 Haziranda Neler Olacak

Neriman’ın verdiği çay Kader’in hayatta en çok istediği şeyi elinden almıştır. Kader’in kendisini oğlundan ve evinden ayıracağını düşünen Neriman Kader’in elindeki en büyük koz olarak gören torununu zehirler ve düşüttürür. Suçu da Kader’e atan Neriman’ın hiç acıması yoktur.

Solmaz ve Ahmet’in birlikte çekilmiş fotoğraflarını gören Cüneyt, onların önceden tanıştığını ispatlar. Hasret ve Solmaz ortaya çıkan gerçekler karşısında oldukça zor duruma düşer. Diğer yandan Feride, istenme hazırlığındaki Eylül’e destek olur.

Kemal ve Bahar, cinayet günü kullanılan arabanın Faruk’un adına kiralandığını öğrenirler. Her yerde aranan Kemal, trafikte polis tarafından durdurulmak istenince ikiliyi zor bir karar bekler. Mahallelinin laflarından bunalan Umut, Elif’le acele bir şekilde sözlenme kararı alır.

Beni Affet 21 Haziran resimleri

Silahın bulunması ile Kemal’in suçu resmen sabitlenmiştir. Osman Kozan ise oğluna yapılan bu hain tuzağın farkındadır. Bu olayın Kemal’in üzerine kalacağını düşünen Osman Kozan oğlunu yurt dışına kaçırmayı düşünür. Demir ise bu sefer eksiksiz bir plan yaptığını sansa da Kemal’in yurt dışına gitmek istemesi Demir’in planını bozar.

Cüneyt ise Solmaz’ı yakalamak için plan yapar; ancak Solmaz’ı yakalamak Cüneyt’in beklediği kadar kolay olmayacaktır. Sedat ise yeni planını devreye sokar Beni Affet 21 Haziran

Beni Affet 21 Haziran 1004. Bölüm Özeti Kader Bebeğini Düşürür (7 Yorum)

  1. Artık bu doktor bozuntusunu diziden çıkartın,nerimanı,hasret ve solmazı artık bu dizide görmek istemiyoruz.