Beni Affet 21 Eylül Özeti 1015. Bölümde Neler Olacak

Beni Affet 21 Eylül Özeti 

beni-affet-1015-bolum-fotograflari Star Tv ekranlarının sevilen günlük dizisi Beni Affet’in yeni sezon tanıtım fragmanı yayınlandı ve izleyici her ne kadar Kemal’siz de olsa yeni sezonu merakla beklemeye başladı. Beni Affet’in yeni sezonunda en azından senaryoda ve oyuncu kadrosunda çok önemli değişiklikler yok.  Peki Beni Affet’in 1015. bölümünde neler olacak işte detaylar

3333Beni Affet  1015. Bölüm Özeti

Feride sonunda Zehra olmaktan kurtulmuş ve izlediğimiz özlediğimiz Feride olmuştur. Bilindiği üzere Beni Affet sezon finalinde Feride hapse girmeyi bile göze almış ve polise tüm gerçekleri anlatmıştır. Kızı güneş ve sevdiği adam Cüneyt’ten ayrı kalmak zorunda kalan Feride bütün bu zorluklara göğüs germiş ve sabrının sonunu kızına ve sevdiği adama kavuşarak almıştır. Sedat ise Feride’yi özgürlük gününde karşılamış ve yine ağızlarının tadını bozmaya yetmiştir.

Bahar ise Kemal’in ölümünden sonra adeta yıkılmış ve kendini kaybetmiştir. Demir ise Bahar’ın bu zor durumundan yararlanıp onu elde etmek için uğraşırken Bahar’ın en zor zamanında ona bir kurtarıcı gelir. Bu kurtarıcının adı Onur’dur. Onur Demir’in akrabasıdır; ancak oldukça mert ve güçlü bir delikanlıdır.

Osman ise zor geçen hastane günlerinden sonra eski sağlını kavuşsa da oğlu Kemal’i ve damadı Ferman’ı kaybetmenin acısını aylar geçmesine rağmen içinde hissetmektedir.

Elif ve Umut aşkı ise bunca cenderenin içinde çölde vaha gibidir.beni-affet-21-eylul-fotograflari

Beni Affet 21 Eylül Özeti 1015. Bölümde Neler Olacak (14 Yorum)

  1. ilk başladığı günden beri merakla beğenerek izlediğimiz dizi bu yıl bize hayal kırıklığı yaşattı kemal i geri istiyoruzsaati yine eski saatine dönsün çalışanları unutmayalım baharsız kemal kemalsiz bahar olmazzzzzzz final bile olacaksa onların muhteşem aşkıyla sevgileriyle son bulmalı ne olur duyun sesimizi kemal geri gelsinnnnnnnnnn

  2. Dizinin satı değişmiş hiç bir şekilde seyredemiyorum sabah uymuyor akşam satıniye ayarlasana rica ediyorum

  3. Kemal çıkmasın diziden o kadar gereksiz kişi varken ornegin hasret veya kader ne bilim nye başrolde olan birini cikardiniz

  4. Mən Bakıdanam. Çox özlədik bu dizini. Vaxt önəmlisi işdən evə gələndə baxırdıq. Niyə Kamal Sevgi Fərman ölür. Səbəbləri nədir. Saatı həmin vaxt olsa iyi olar. İndi biz baxa bilməyəcəyik.

  5. Mən Bakıdanam. Çox özlədik bu dilini. Vaxt önəmlisi işdən evə gələndə baxırdıq. Niyə Kamal Sevgi Fərman ölür. Səbəbləri nədir. Saatı həmin vaxt olsa iyi olar. İndi biz baxa bilməyəcəyik.