Beni Affet 2018 – 2019 Sezonu Yeni Gelen ve Diziden Ayrılan Oyuncular

Beni Affet 2018 – 2019 Sezonu Yeni Gelen ve Diziden Ayrılan Oyuncular Tam Listesi

1500. Bölüme yaklaşarak televizyon tarihinin en uzun soluklu yapımlarından biri olmayı başaran Beni Affet dizisi 2018 –  2019 sezonunda da Star Tv ekranlarında olmaya devam edecek. Dizinin sezon finalinde seyirci Cüneyt ve Feride’nin bir araya gelip gelmeyeceğini merak ediyordu fakat sizlere daha önceki haberlerimizde belirttiğimiz üzere Murat Danacı diziden ayrılma kararı almıştı. Zaten bu sene dizideki rolü oldukça azalmış ve rol gereği ciddi bir rahatsızlığa yakalanmıştı.

Dizinin başrolü de zaten değişmişti. Gelecek sezon dizide Cüneyt karakteri bulunmayacak. Bu nedenle dizinin senaryosunda bir kısım değişikliklere gidilecek. Cüneyt karakterinin yanında gelecek sezon Zühre ve Mahir karakteri de bulunmayacak. Tabi yeni sezonda ayrılan isimlerin yerine yeni isimler dahil olacak. Fakat dizinin günlük dizi olmasının yanı sıra Ankara’da çekimlerinin yapılması nedeniyle çok da önemli isimlerin dahil olma ihtimali yok. Fakat gelen bilgilere göre önemli tiyatro sanatçıları Beni Affet dizi kadrosuna gelecek seon dahil oluyor.

Beni Affet 2018 2019 Sezonu Ayrılan Oyuncular :

Gelecek sezonda Beni Affet dizisinden ayrılması kesinleşen oyuncular :

Murat Danacı (Cüneyt)

Ulviye Karaca (Zühre)

Önder Atakanlı (Mahir)

Beni Affet 2018 – 2019 sezonunda ayrılması kesinleşen oyuncular bu şekilde. Ayrılacak yeni isimler olduğu taktirde sayfamız güncellenecektir.

Beni Affet 2018 2019 Sezonu Yeni Gelen Oyuncular :

Şu anda yeni sezon için cast çalışması yapılmadı. Yeni gelen oyuncular netleştiğinde bu sayfadan güncellenecektir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Beni Affet 1364. Bölüm Özeti 17 Nisan Salı Tüyoları

Beni Affet 2018 – 2019 Sezonu Yeni Gelen ve Diziden Ayrılan Oyuncular (12 Yorum)

  1. dizide yeni güneş bulun feride 2 çocugundanda ayrı kalamaz ne aptalca sezon finali daha dogrusu senaryo aptalca kalitesiz seviyesiz beceremiyorsunuz senaryoyu yazamıyorsunuz feride 2 çocuk düşürdü diyerini dogurdu hastane hastane bahçesi ara sokaklarda kamera var oglunu bulmalı yaman kader sevginin deyil ama ahmet refik dizide kalacak çünkü sevgiden 1 çocugu var 1 tane yaman oglunu bulacak güneş ya ölecek ya yeni bir güneş bulunacak yoksa izleyici dikkatini çekeceksiniz dilara ecem okudan şerife ünal dizilerde görelim

  2. ben cuneyti cok ama cok seviyordum lutfen o cikmasn cok ozluyucem onu feride yide seviyorum bide guzel vardi orda oda cok iyi ben uzulmekden biktim olari cok seviyorum