Beni Affet 20 Mayıs Cuma 982. Bölüm Mutluluk

Beni Affet 20 Mayıs Cuma 982. Bölüm MutlulukBeni Affet 20 Mayıs özeti

Star Tv ekranlarının en çok izlenen ve beğenilen günlük dizisi Beni Affet’te izleyiciler ilk defe Bahar ve Kemal’in ilk dafa bir mutluluğunu görecek.  Kemal eşi ve çocuğu ile cennetten bir köşeye gitmiştir. Beni Affet izleyicileri hiç görmedikleri mutlulukları cuma akşamı Beni Affet 982. bölümde görecekler.

Beni Affet 20 Mayıs Cuma Özeti

Başka bir yere taşınarak yeni bir hayata başlayacak olan Bahar ve Kemal, son hazırlıklarını yaparlar. Bahar’ın hareketlerinden şüphelenerek kaçma niyetini anlayan Sevgi, kızının gitmemesi için gereken önlemi alır. Elif’le sözlenme telaşında olan Umut, onu mutlu edebilmek için çırpınmaktadır.

Kozanlarda ise Güneş’in birinci yaş günü kutlaması için hazırlıklar yapılmaktadır. Yıldız tarafından evden kovulan Ferman, perişan bir halde kendini affettirmenin yollarını arar. Doğum günü kutlamasının davetsiz misafiri Sultan’ın gelişi, herkesi şaşkına çevirir.

Beni Affet’te final öncesi Demir kendinden geçmiştir ve artık gözü kararmıştır. Bahar’a sahip olmak artık onun en büyük amacı olmuştur. Beni Affet’te bahar üçüncü kez tecavüze mi uğrayacaktır?

Bahar’ın iyi niyetinden ve babası Şahin’in kendisine güvenmesinden yararlanan  Demir Bahar’ı bir kez daha bağ evinde sıkıştırır ve bu sefer niyeti kötüdür. Kemal ise mutluluk sarhoşudur ve Demir’in bu kötü planlarından haberdar değildir. Demir son işinde artık Bahar’a sahip olma şansını tamamen kaybedecek bir hata yapacaktır. Bir türlü içiremediği ilaçlı meyve suyunu bu sefer Bahar’a içirecektir.

Kemal için Bahar’a yapılan son şey Bıçağım kemiğe dayandığındı zamandır. Demir için artık yapacak bir şey yoktur katli, vaciptir.. Kemal karısı Bahar’ı ve oğlu Yusuf’u Demir pisliğinden ve oyunlarından kurtarmaya çalıştıkça mutluluktan uzaklaşmaktadır. Demir varken Kemal ve ailesine huzur yoktur. bunu gören Kemal ailesi için kendini feda eder.

Bu arada bütün bunlardan uzakta termetiz ve deli dolu bir aşk yaşamaktadırlar. Bu aşk elif ve Umut’un aşkıdır. Elif ve Umut’un önlerinde ki tek sorun aşklarını insanlara itiraf edememeleridir. Elif ve Umut aşkı bundan sonra cümle alemin gözü önünde yaşayacak ve mutlulukla sonuçlanacaktır.

Beni Affet 20 Mayıs Cuma 982. Bölüm Mutluluk (3 Yorum)