Beni Affet 2 Mayıs 3 Mayıs 4 Mayıs 5 Mayıs 6 Mayıs Tüyoları 968 -972. Bölüm

Beni Affet 2 Mayıs 3 Mayıs 4 Mayıs 5 Mayıs 6 Mayıs Tüyoları 968 -972. BölümBeni Affet dizisi 971. bölüm

Sevilen dizi Beni Affet yeni bir hafta ile izleyicisi karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Beni Affet’de son haftalara girilirken Demir’in diziden ayrılacağı ile birlikte Beni Affet’in sezon finali tarihi de açıklandı.

Beni Affet 2015 2016 Sezonu Sezon Finali Ne Zaman? Beni Affet kaçıncı bölüm ile final yapacak? Detaylar için [pembebuton]Tıklayınız[/pembebuton]

Beni Affet dizisi 968. bölüm 969. bölüm 960. bölüm 961. bölüm ve 962. bölüm tüyoları

Solmaz için artık kaçınılmaz son yavaş yavaş yaklaşmaya başlamıştır.  Cüneyt ise şüphelendiği yangın meselesini araştırmaya başlamıştır.  Eylül ise Solmaz’ın ismini sayıklamaya devam etmektedir. Eylül’den son kez kurtulmaya karar veren Solmaz, Eylül’ü zehirleyecek bir ilaç için Ahmet’e talimat verir.

Cüneyt sonunda doktor Ahmet ve gri araba arasında ki bağlantıyı kurmuş ve kaza günü Ahmet’in arabasının tamire geldiğini öğrenmiştir. Bir hışımla Ahmet’in evine giden Cüneyt Solmaz ve Ahmet’i aynı evde plan yaparken basar. Cüneyt’ten kaçmak için evin penceresinden atlayan Solmaz’ın bebeğini kaybeder. Solmaz’ın doğuracağı bebeğe bel bağlayan Hasret ise giderek köşeye sıkışmaktadır. Yaptıkları kötülüklerin bedelini bebeğini kaybetmekle ödeyen Solmaz’ın kızı Hasret’iyse çaresizlik kaplar.

Kemal sonunda silahın sahibi olan Faruk’u bulur. Demir Faruk’un da ifşa olması ile tam köşeye sıkıştı derken aklına Faruk’a para karşılığı cinayeti kendisinin yaptığını söylemesini ister. Faruk’un cinayeti kabul etmesi ile Demir yine ucuz yırtar

Bahar’a sahip olmak isteyen Demir boşanma davasından önce son planını da devreye sokar ve Bahar’ı çiftlik evine davet eder.

Öte yandan, Elif’e giderek aşık olan Umut, Elif’e olan aşkını itiraf eder. Ama durum Elif için o kadar kolay değildir, nasıl karşılık vereceğini bilemez bir halde kıvranırken Umut bu durumu yanlış anlar.

Öte yandan Murat’ın Reyhan’la ile yüzleşmiş; ancak çok büyük hayal kırıklığı yaşamıştır; çünkü Reyhan’ın evleneceğini öğrenir ve artık Reyhan dosyasını kapatır. Yıldız ise her şeyden habersiz gibi dursa da araştırmaya başlamıştır bile.

 

Beni Affet’de Gelecek Haftalarda neler olacak?

Beni Affet dizisi 2 mayıs 6 mayıs haftasında Demir’in tutuklanmasının ardından Demir son kozunu da ortaya çıkarır. İnci’nin cesedini polise ihbar eden Kemal tam her şey bitti kurtulduk derken ortaya çıkan video kaydı ile sarsılırlar. Her ne kadar İnci’nin cesedi Demir’in eski eşinin arsasında çıksa da Demir kendine komplo kurulduğunu ispat etmek için İnci’ye daha önce zorla kayıt ettirdiği videoyu polislere gösterir. Kemal ise İnci’yi öldürmekten tutuklanır.

Kemal’in tutuklanmasının yanında bir de hamile olan Yıldız ile uğraşan Kozanlar’da bir sıkıntı da Murat’tır. Murat nasıl olurda Reyhan’a bu kadar aşık olduğunu ve ona nasıl bu kadar güvendiğine anlam veremezken; Yıldız’ın gerçekleri öğrenmesi ortalığı karıştıran son hamle olacaktır.

Eylül ise sonunda Doktor Ahmet ve Hasret’in isimlerini sayıklamaya devam eder. Doktor Ahmet ise Solmaz’dan aldığı yeni emirleri hemen yerine getirir. Solmaz ve Hasret Doktor Ahmet’e Eylül’ü konuşamaz hale getirilmesini isterler.