Beni Affet 2 Haziran Perşembe 991. bölüm Osman Kozan Ölecek mi?

Beni Affet 2 Haziran Perşembe  Osman Kozan Ölecek mi?

beni affet 2 haziranBeni Affet’te bu hafta üzücü bir olay yaşanacak. Demir, Ünal derken Osman Kozan’ın narin kalbi bu kadar sıkıntıyı kaldırmayacak. Ünal’ın Osman Kozan’ın evine baskın yapması ve onu tehdit etmesi  Osman Kozan’ı çok yıpratmıştır.

Beni Affet’te haziran demek ayrılık demek. Beni Affet dizisi sezon finali tarihi de yaklaştı. Peki Beni Affet ne zaman  sezon yapacak ? Detaylar için [pembebuton]tıklayın[/pembebuton]beni affet 991

Beni Affet 2 Haziran Neler Yaşanacak?

Cüneyt Murat ve Reyhan’ı yurt dışına göndermek ister çünkü en doğru çözüm onların yurt dışına çıkmaktır. Sedat, serbest kalacağı günün hesaplarını yaparken kendisini hapishaneye götüren süreçte emeği olanlardan hesap sormak gün için saymaktadır. Ünal ise her yerde aradığı Reyhan’ı sonunda ıssız bir yerde bulur.

Demir ise her yerde Bahar’ı aramış bulamamıştır. Şahin bu işin çözümünü Osman Kozan’da ararkenDemir, kurnaz bir plan yaparak Kader’i ziyarete gider.

Beni Affet’de Gelecek Hafta

Osman Kozan’ın kalp krizi geçirmesi tüm aileyi bir araya toplamıştır. Bahar ve Kemal’de sonunda Çamlıdere’den gelmek zorunda kalırlar. Demir her ne kadar deli gibi arasa da bulamamıştır; Bahar ve Kemal’i ancak bu sefer onları gökte ararken hastane de bulmuştur.

Sedat ise istediği savunmayı yapmış ve Feride’nin de desteği ile büyük bir sorunun üstesinden gelmek üzeredir. Sedat Cüneyt’in kendisini ihbar ettiğini öğrenir. Bu noktadan sonra tutuksuz yargılanan Sedat ile Cüneyt arasında büyük bir savaş başlar. beni affet osman kozan

 

READ  Beni Affet 1197. Bölüm Özeti 2 Haziran