Beni Affet 19 Aralık Pazartesi 1078.Bölüm Özeti Kozanlar’ın Mutluluğu

Star Tv’de hafta içi her gün saat 15:00’da izleyiciyle buluşan Beni Affet 19 Aralık Pazartesi 1078.Bölümü ile sizlerle olacak. Beni Affet 19 Aralık Pazartesi 1078.Bölümünde Cüneyt’in masumluğu ortaya çıkınca mutluluktan havalara uçan Kozanlar’ı izleyeceğiz.

Beni Affet 19 Aralık Pazartesi 1078.Bölüm Özeti

beni-affet-resmi

Cüneyt’in masumluğu ortaya çıkınca Kozanlar aile olarak çok mutludur. Feride bu süreçte Zühre’nin bir ton lafını çekmiştir ama sevdiği adamı hapiste görmek onu çok üzmektedir. Feride Cüneyt için elinden geleni yapmıştır. Ve kanıtlar sayesinde Cüneyt artık çıkacaktır. Bu sırada hapishanede sıkıntılarla boğuşan Cüneyt ılımlı davranışlar sergilemektedir. Sedat ise foyasının ortaya çıkma korkusuyla pis planlarına devam eder.

beni-affet-onur-resmi

Bahar Onur ile tartışınca Onur evi terk etme kararı alır. Sosyal Hizmetlerden Yusuf’un velayeti için gelecekleri için Onur’a ricada bulunan Bahar ise yeni bir tartışmanın eşiğindedir. Murat ise Bahar-Onur evliliğinin gerçekliği sorgulamaktadır ve bunu ispatlamak için pusudadır.

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Beni Affet 16 Şubat Özeti 1121. Bölüm de neler olacak

Beni Affet 19 Aralık Pazartesi 1078.Bölüm Özeti Kozanlar’ın Mutluluğu (2 Yorum)

  1. Niye biyle sacmaladiniz boyle senaryonu olur tabiki ceylan ve neriman ve firat sedat gibi iyunculari alirsaniz olaca bukadar olur be cuneyt hapise ciksin ceylanin foyasi ciksin neriman ve firat ciksinar diziden nezaman cikiyolar dizinin azina etiler yazik lar olsun boyle oyunculara