Beni Affet 18 Ocak Çarşamba Özeti 1100. Bölüm Yaman’ın Öfkesi

Beni Affet 18 Ocak Özeti

Kendi kurduğu tuzağa düşen Firdevs, Bahar ve Onur’u çocuk fikrinden soğutmaya çalışır. Ama Bahar ve Onur geri adım atmaz. Umut, Mahir’in yaptıklarını öğrenince ona kendince bir ders verir. Bahar aldatıldığını öğrenen kardeşine destek olur. Bunu gören Onur, Harika’yla ilgili Bahar’dan gizlediği şeyler yüzünden vicdan azabı çeker.

Yaman’ın ithamları karşısında şaşkına dönen Feride dayanamaz ve ona tokat atar. Yaman’ın Feride ve Ahmet arasında yaşananları öğrendikten sonra vereceği tepki merak konusudur. Osman, karşı çıkacağı endişesiyle Cüneyt’ten Murat ve Sıla’yı evlendirme planını gizlemeye çalışır. Derya’nın Sıla’nın karşısına çıkması ise olayları farklı bir boyuta taşır.

Beni Affet’te Yarın

Beni Affet dizisi 18 Ocak  çarşamba günü 1100. bölümü ile Star Tv ekranlarında izleyicisi karşısına çıkacak. Beni Affet dizisinin 1100. bölümünde işler ne Yaman’ın babası Ahmet’in planladığı gibi gidecek ne de Osman Kozan’ın planladığı gibi.

Beni Affet’te Ahmet baba oğlunun ilk defa bir kızı sevebileceğini ve ilk defa bir bayana farklı baktığını hissetmiş ve Yaman’ın kalbini yumuşatmak için onun başına Feride’yi bela etmiştir. Aslında Feride taş kalplileri yumuşatmakta bire birdir. Hatırlanacağı üzere daha önce felç olan Osman Kozan’ın taş kalbini yumuşatmış ve onu iyileştirmiştir. Ancak bu sefer ki farklıdır. Yaman yumuşamadığı gibi bir de kötü niyetlidir.

Yaman Feride’nin babası Ahmet’i kandırdığını ve Miras’a konmak için onunla aşk yaşadığını bunun sonunda da babasının Feride’ye mirasından pay verdiğini düşünür. Duydukları karşısında şok olan Feride nasıl bir bayana bu kadar kolay iftira atabildiğini anlamadığı Yaman’a dersini verir Yaman ise bir bayanın namusu ile ilgili kesin bilgiler olmadan konuştuğu için kendini suçlu hisseder ve gerçeklerin ortaya çıkması ile Feride’den özür dilemeyi düşünür. Daha önce bir bayandan özür dilememiş Yaman için bu zor olacaktır.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Beni Affet 1317. Bölüm Özeti 9 Şubat Cuma 2018 Neler Olacak ?

Diğer taraftan Murat gelecekleri için Sıla ile evlenmeyi kabul etmiştir etmesine ancak çok önemli sorunlar vardır. Sıla Yaman’ın düşündüğünden daha güzel bir kız olmasına rağmen kültür olarak çok geridir. Tam bir köy kızı olan Sıla ve Murat arasında aşk ile bir evlilik mümkün değildir; ancak bu evlilik aşk ile olmasa da mantıkla olmak zorundadır.