Beni Affet 18 Mayıs Özeti 980. bölüm Şahin’in Oyunu

Beni Affet 18 Mayıs Özeti 980. bölüm Şahin’in Oyunu

Beni Affet 980. bölümStar Tv ekranlarının en sevilen dizilerinden Beni Affet’te bu hafta bahar gelecek. Beni Affet dizisinde aylardır yatalak ve felçli olan Eylül ayağa kalkacak ve dimdik mücadeleye devam edeceğini herkese ispat edecek. Beni Affet 980. bölümü ile 18 mayıs çarşamba akşamı Star Tv’de kaçırmayın

Beni Affet 980. bölüm Özeti

Beni Affet dizisinin 980. bölümünde Sevgi için yine zor günlerin geleceği haberlerini sizlere verebiliriz. Daha önce karısını aldatan ölen sonra geri gelen Şahin bir anda değişmiştir. Sevgi için canını verecek adam gitmiş hale ve hareketleri ile Sevgi’nin canını alacak adam gelmiştir. Star Tv ekranlarında 18 mayıs akşamı Sevgi Umut ve Elif aşkını da öğrenecek bir yandan Şahin için endişelenirken Umut ve Elif için sevinecektir.

Şahin ise yine bir oyun peşindedir; Şahin’in oyunu bu sefer Bahar ve Demir ile ilgili değildir.

Demir ise patlamak üzeredir; zira Kemal Bahar’ı ve oğlunu da alıp Ankara’dan uzaklaşmıştır. Demir ise bu mutluluğu bozmaya ve bir gün gelip Bahar’a hakim olmaya yemin etmiş gibidir; ancak olaylar bu sefer Demir’in beklediği kadar kolay olmayacaktır. Demir ilk kez kaybedecek ve baltayı taşa vuracaktır.

READ  Beni Affet 1186. Bölüm Özeti 18 Mayıs