Beni Affet 17 Mayıs Özeti 979. bölüm Demir’in Son oyunu

Beni Affet 17 Mayıs Özeti 979. bölüm Demir’in Son oyunuBeni Affet dizisi 971. bölüm

Beni Affet dizisi 979. bölüm ile 17 mayıs salı akşamı Star Tv ekranlarında izleyici ile buluşmaya hazırlanıyor. Beni Affet’te bir düğüm daha çözülüyor. Çiçek’in yakalanması ve itirafları Ahmet’i ele verir. Aziz’in Ahmet’i yakalaması Ahmet’in Sedat’ı vurması; Eylül’ün kanında çıkan zehir Ahmet’in suçunu sabitlemektedir; ancak Feride ve Cüneyt Ahmet’in kendilerinden ne istediğini bilemez ve işin arkasında ki kişileri araştırmaya başlar. İşte Beni Affet 979. bölüm olayları

Beni Affet 979. bölüm özeti

Faruk’un gerçekleri açıklamasından korkan Demir ve Tekin, onu ortadan kaldırmaya karar verir. Şahin’in değişen tavırları nedeniyle canı sıkılan Sevgi, Şahin’in kendisini aldattığını düşünür. Hastalanan Elif ise Umut’un ilgili hallerinden oldukça memnundur.

Ferman, Sultan’ın yanına gelir ve Yıldız’dan özür dilemesini ister. Ona refakat eden Cüneyt ise Sultan’la sert konuşur. Ankara’da almak istediği bir arsa olan Sultan, Abdülkadir’den yardım ister. Durumu gittikçe düzelen Eylül ise Levent’in yardımlarıyla ayağa kalkmayı deneyecektir.

Beni Affet dizisinin 17 mayıs akşamı ekranlara gelecek yeni bölümünde izleyici çok mutlu olacak; çünkü suçlular saklanacak yer arayacak. Solmaz ve kızı Hasret Ahmet’in de yakalanması ile artık sonları geldiğini fark etmiştir. şifacı Levent’in geri gelmesi ise Eylül’e ayrı bir enerji ve ümit olmuştur. Ahmet’in konuşmasından korkan Hasret Ahmet’i susturmak ve kurtarmak için çareler aramaya başlar.

Köşeye sıkışan Demir Faruk’u susturmak için daha çok para vermeye kalkar; ancak Bahar ve Kemal için güzel günler çok yaklaşmıştır. Kemal’in hamlelerine karşı son bir etkilili hamlesi kalan Demir ise son oyununu devreye sokar. Faruk’un para için suçu kabul ettiğini söylemesi ile Demir için ne yaparsa yapsın son çok yaklaşmıştır.

READ  Beni Affet 1185. Bölüm Özeti 17 Mayıs

Umut ve Elif bir birlerine geçmişlerinden bahsederler; ancak Elif geçmişte kimse ile bir ilişki yaşamadığını Umut’tan saklamak için yalan söyler. Umut ise Leyla ile yaşadıklarını Elif’e anlatır. Elif Umut Leyla aşkından çok etkilenmiştir.

Beni Affet 17 Mayıs Özeti 979. bölüm Demir’in Son oyunu (2 Yorum)

  1. Hasret ve solmaz ve demir ve neriman ciksin diziden kader hamile olsun hasreti ve solmazi dirdukce sinirim bozuluyo

  2. bu diziyi heyecanla kacırmadan bakıyom demir ni oyunu ortaya cıkacak cezasını alacak hapise girecek baharla kemal mutlu olacak her sey ortaya cıkacak