Beni Affet 17 Kasım Perşembe 1056. Bölüm Özeti

Beni Affet 17 Kasım Perşembe 1056. Bölüm Özeti

beni affet hasret

Güçlü kadrosu ve sürükleyici konusuyla hafta içi  her gün ekran başındakileri etkilemeyi başaran 17 Kasım Perşembe günü izleyiciyle buluşacak. Hain planların baş mimarlarından olan Sedat yine oyun peşinde. Hasret’in rol yaptığını düşünen Cüneyt, bu gerçeği ortaya çıkarma derdinden Feride ile bile fazla ilgilenemiyor. Ancak karşılaştığı durum şok edicidir. Sedat bir anda Hasret’i öptü. Amacı belli Cüneyt’i Hasret ile ilişki yaşadıkları birbirlerini sevdikleri konusunda ikna edebilmek.Cüneyt ise oldukça tepkili olmasından dolayı Sedat ile kavgaya tutuşur ve gece boyu polis ifadesi için emniyette kalırlar. Sedat çıkar çıkmaz Hasret’e karşı bir şeyler hissettiği konusunda ikna için uğraşır ve Kozan ailesine gider. Cüneyt Sedat ile tekrar karşılaşmaktan hiç de hoşlanmaz ve yine kavgaya tutuşurlar. Bütün bunları izleyen Feride ise üzülmektedir çünkü Cüneyt’in verdiği bu tepkiler acaba Hasret’e hisleri mi var düşüncesine sebep olmuş durumda. Cüneyt’in tavırlarını nasıl değerlendiriyorsunuz? Doğrusunu mu yapıyor yoksa cidden biraz şüpheye neden olacak abartıda mı?

beni-affet-mahir-kader-resmi

Mahir annesi Neriman’ın Ceylan ile kurduğu kumpastan habersiz annesine inanarak Kader’i oldukça kırdı. Kader ise Neriman’ın kurduğu her tuzağa düşüyor. En son Mahir ile büyük bir kavgaya tutuştu ve annesi ve kendisi arasında tercih yapmasını istedi Kader. Bakalım gelecek bölümlerde de oyunları bitmeyecek olan hasta rolü yapan Neriman amacına ulaşacak mı? Kader’den Mahir’i ayırabilecek mi? İşte bu soruların cevabı evet oldu. Fakat acaba Ceylan ile Mahir arasında bir şeyler yaşanır mı? Yorumlarınızı bekliyoruz.

Bahar hala teslim olma konusunda ısrarcı iken Onur sonunda ona karşı hislerini itiraf eder. O anda yaşananları Osman görecek. Bakalım tepkisi ne olacak?

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Beni Affet 1190. Bölüm Özeti 24 Mayıs

Beni Affet 17 Kasım Perşembe 1056. Bölüm Özeti (4 Yorum)

  1. Neriman ni niye aldiniz diziye gecen sezanda nefret etmistik hep ayni seyi tekraliyonuz yani ceylanda defolsun pislik kiz

  2. Neriman pisligini istemiyok ceylanda ay sekil yuk yani kaderin yuvasini yikacak gecen sezondada ayni seyi cuneyte yapmistiniz oyle olmaz yuh yani