Beni Affet 16 Aralık Cuma 1077. Bölüm Özeti

Star Tv’nin aylardır devam eden ve eskisi kadar olmasa da hala geniş bir izleyici kitlesi bulunan dizisi Beni Affet 16 Aralık Cuma günü 1077. Bölümü ile sizlerle olacak. Beni Affet 16 Aralık Cuma 1077. Bölümünde Feride’nin şüphelerini izleyeceğiz.

Beni Affet 16 Aralık Cuma 1077. Bölüm Özeti

beni-affet-1-aralik-resmi

Bahar Onur birlikteliğine karşı olan Osman Yusuf’u kaçırtmıştır. Murat’ın da işbirliği ile onu annesinden çok uzaklara yurt dışına götürmeyi planlamaktadır. Ancak Onur bu işin peşine bırakmaz. Murat’ı bulmak ve elinden Yusuf’u almak konusunda elinden geleni yapar. Ve amacına ulaşsa da Bahar’dan beklediği teşekkürü bulamaz.

beni-affet-1015-bolum-fotograflari

Cüneyt ise hapishanede zor dakikalar geçirse de artık bir arkadaşı vardır. Onun kurtulması için çabalayan Feride ise Osman Barış’ın Yıldız’ın oğlu olması konusunda kuşkuları vardır. Ve Dna testiyle tüm gerçeklere ulaşmayı planlar. Yıldız ise Fırat’tan çoktan şüphelenmeye başlamıştır ve sorularıyla onu sıkıştırarak gerçekleri öğrenmek istediğinde şok olur.

Elif ise Neriman’ın tuzağına düşer. Umut ise bu duruma çok sinirlenir. Bir taraftan da görüşme yaptığı adamla konuşmak ister.

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Beni Affet 25 Eylül Özeti Beni Affet 1218. Bölümde Neler Olacak?

Beni Affet 16 Aralık Cuma 1077. Bölüm Özeti (1 Yorum)

  1. Offf ya neriman ve ceylan ve firat ciksinar diziden artik biktik diziye maf etiler yazik guzelim diziye oynamasini bile bilemiyoki