Beni Affet 1448. Bölüm Özeti 19 Kasım Pazartesi Tüyoları

Beni Affer dizisinde heyecan tüm hızıyla devam ediyor. Haftanın ilk gününde yaşanacaklara dair tüyoları Beni Affet 1448. Bölüm Özeti’nde sizler için hazırladık.

Yaman’ın davranışları karşısında çok kötü olan Feride, onunla konuşmak istiyor. Orhan, Yaman’ı gerçek çocuğunun izini sürmeye için ikna etmeye çalışmaktadır. Harika, Zafer’den her şeyi toptan değişterebilecek bir haber alıyor. Öte yandan Murat’a erişemeyen Güzel, güç anlarında Harika’ya dayanak oluyor. Kader ve Murat’ı yüzleştirmek isteyen Sevgi ve Şahin, evlerine gelen davetsiz konuk sebebiyle ne yapacaklarını bilemiyorlar.

​Yılmaz, Müjgan’la alakalı çok sevineceği bir mevzuya şahit oluyor. Selva’nın Yılmaz’dan para almaya çalıştığını öğrenen Müjgan, annesine hesap soruyor. Fakat kendine hâkim olamayınca Burçin ve Selva’yı şok edecek bir harekette bulunuyor. Umulmadık bir anda işletmeye gelen bir gazeteci, Yılmaz ve Haşmet’in güç  durumda kalmasına neden oluyor. Son anda destek olmaya koşan adam ise Yılmaz’ın şok olmasına sebep oluyor..

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Beni Affet 1271. Bölüm Özeti 7 Aralık Perşembe Fragmanı

Beni Affet 1448. Bölüm Özeti 19 Kasım Pazartesi Tüyoları (3 Yorum)