Beni Affet 1427. Bölüm Özeti 19 Ekim Cuma Fragmanı

Zafer, Turan ailesinin evinin kapısını çalarak ilk defa Yaman’ın karşısına çıkar. Yaman’ın hayatını mahvetmek isteyen Zafer, Yaman’ın kendisinden borç para almasını sağlamak için bir plan yapar. Feride, Yaman’ın kendisinden bir şeyler sakladığından iyice emin olmaktadır.

Asiye ile Osman, kendilerini oyuncak zannettikleri ama aslında gerçek olan kelepçeye kelepçeler. Bu durumdan kurtulmaya çalışırken, aileden birilerine yakalanırlar. Acaba kime yakalanacaklardır?. İçinde bulundukları durumu nasıl anlatacak ve bu durumdan nasıl kurtulacaklardır. Harika, Kader ile ilgili Murat’ın üzerine gitmeye devam eder.

​Yılmaz, kardeşini korumak için Müjgan’ı sevgililik oyunu oynamaya ikna etmek için açık çek verir.  Ancak Müjgan gerçekleri Ebru’ya anlatmakta kararlıdır. Çeki kabul etmez. Aldığı bir haberle yıkılan Müjgan Yılmaz’ın teklifini düşünmek hatta kabul etmek zorunda kalır. Bu durum Yılmaz ile Müjgan’ın kaderini değiştiren bir dönüm noktası olacaktır. Sevgi ve Şahin, kendilerinden her seferde para alan vede isteyen Burçin ile Selva’yı görmek için hastaneye giderler.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Beni Affet 25 nisan Özeti Beni Affet 1169. Bölümde Neler Olacak?

Beni Affet 1427. Bölüm Özeti 19 Ekim Cuma Fragmanı (1 Yorum)