Beni Affet 1421. Bölüm Özeti 11 Ekim Perşembe Fragmanı

Müjgan babasını kurtarmak için para bulmak için tefecilerden para aldı. Başına da belayı aldı. Tefecilerden biri olan Cenk, Müjgan’ı elde etmek için Müjgan’a kötü bir tuzak kurdu. Müjgan da bu hain tuzağa düştü. Bir otelde ilaçlı meyve suyu içen Müjgan kendisini Cenk’in otel odasında bulur.

Cenk’in Müjgan için düşündüğü kötü emeline kavuşması an meselesiyken Yılmaz son anda yetişir. Kocasının kendisini aldattığını düşünen Ebru çılgına döner. Sevgi ve Şahin Burçin ve Selva’nın  aşırı derece de para harcamaları ve içlerindeki şüpheyi gidermek için Burçin’in gerçek torunu olup olmadığını öğrenmek için Burçin’in saçından bir tutam alarak DNA testi yaptırarak gerçeği öğrenmek için harekete geçerler. Gerçek ortaya çıkacak mıdır? yoksa Selva ve Burçin bunu öğrenerek bir plan  mı yapacaklardır?

 

Feride ve Yaman, Umut için düzenledikleri sünnet kutlamasında eğlenirken Yaman gerçeği bildiği halde Umut’a gün geçtikçe daha çok bağlanmaya başlar. Nihal ve oğlu hakkındaki bütün hakikatleri öğrenen Zafer bütün öfkesini Tuncay’dan çıkarır, bununla da kalmaz. Zafer, Yamanların hayatına bir kabus gibi çökmeye gelir. Murat ve Güzel ise doktordan duydukları sözler nedeniyle şaşkına dönerler.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Beni Affet 1304. Bölüm Özeti 23 Ocak Salı 2018 Neler Olacak ?