Beni Affet 1419. Bölüm Özeti 9 Ekim Salı Fragmanı

Orhan, Nihal’in eve gelip çocuğu almasına ramak kala yakalamış ve bebeği alamadan Nihal’i evden uzak tutmak istemiştir. Yaman, Orhan’ın konuştuğu kişiden şüphelenip peşine düşüp Orhan’ın ne işler çevirdiğini öğrenmek ister. Orhan’ın Nihal’i esir tuttuğu eve ulaşır. Nihal de Orhan’ın elinden kurtulmak için bileğine bağlı ipi çözer ve kaçmak isterken Orhan ile boğuşur bu boğuşmada silah patlar ve Nihal yaralanır. Yaman’ı takip eden kişi de Yaman’a zor anlar yaşatır. Bakalım Nihal’i Yaman görebilecek mi?

Burçin ve Selva, bir yalan ile girdikleri Sevgi ve Şahin’in hayatında, evlerinde, sofralarındadır. Şah’in Selva dan şüphelenmektedir ve şüphesinden Sevgi ye bahseder. Acaba Sevgi Sahin’in bu şüpheleri hakkında ne söyleyecektir.? Güzel ile konuşan Feride, onun Kader’e olan tavrı karşısında ne diyeceğini bilemez. Osman, Kader’e ulaşma konusunda Murat’a yardımcı olur. Murat, bu süreçte şaşırtıcı bir manzarayla karşılaşır. Nasıl bir durumun içine düştüğünü öğrenen Kader ise kendisini alıkoyan Hakan’dan öğrendikleri üzerine neye uğradığını şaşırır.

​Müjgan, tefecilerden aldığı para yüzünden çok zor zamanlar yaşar. Yaşadığı bu sıkıntılar üzerine Müjgan bir karar alır. Ancak sonuç hiç beklemediği gibi olur. Müjgan’a hak ettiği parayı vermek isteyen Yılmaz’ın yolu, Selva ve Burçin’le kesişir. Ebru’ya karşı oynadığı oyunlarına devam eden Cenk, Ebru’nun garip bir tepki vermesine yol açar.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Beni Affet 1397. Bölüm Özeti 4 Haziran Pazartesi Fragmanı