Beni Affet 1418. Bölüm Özeti 8 Ekim Pazartesi Fragmanı

Müjgan, babasının biran önce ameliyat olup iyileşmesi için ihtiyaç duyulan parayı bankalardan alamayınca, bir tefeciden ister. Müjganı orada gören Cenk, Müjganı ilk görüşte beğenmiş ve ona sahip olmayı kafasına koymuştur. Bunun içinde Müjgan’ın aldığı parayı biran önce ödemesi için sıkıştırır. Bilir ki Müjgan bu parayı ödeyemeyecektir. Cenk, Müjgan için düşündüğü kötü emeli bu yolla gerçekleştirmek ister. Acaba Cenk bu kötülüğü Müjgan’a yapabilecek midir? Müjgan babasını kurtarmak için uğraşırken, Selva ise, Müjgan’ın evini bulan Sevgi ve Şahin’e çok büyük bir yalan söyleyerek kendisinin Sevginin kayıp olan kızı olduğunu iddia etmiş, adını değiştirdiğini bile söylemiştir.

Sevgi, bir annedir ve yüreği Selva yı gördüğünde kıpır kıpır etmemiştir. Bunu da Şahin’e söylemiş bu işte bir gariplik var bir anne evladını yıllarca görmese, hiç görmese bile bunu hisseder, ben nasıl bir anneyim diyerek anneliğini sorgularken, Şahin de Selva’nın bazı davranışlarından şüphelenir ve DNA testi yaptırmayı düşünür. Bunun için harekete geçer. Acaba Şahin bu yol ile gerçek torununa ulaşabilecek midir?

Nihal’in düğün günü oğlunu almak için gelmesi Yaman’ı zor durumda bırakmıştır. Yaman bebeğin gerçek annesi olan Nihal den Feride ye bahsedebilecek midir? Zafer hapisten çıkmış ve intikam almak için gelmiştir. Kader, Murat ile Güzel’in evlendiklerini kendi gözleri görmüş, çok üzülmüştür. Kader, yeniden kaçırılıp esir edilir. Kader’in Murat dan uzak durmasını ve Murat’ın Kader den nefret etmesini isteyen anne Hakan ile iş birliği yapar. Kader’in geleceği Hakan’ın ellerindedir. Kader kendine gelince Hakan’a neden kaçırıldığını sorar. Hakan neler anlatacaktır? Murat’ın telefonunu biri arar ve Murat o telefonun sahibini arar bir taksiciye ulaşır. Taksiciden de Kader’in olduğu eve acaba Murat Kaderi bulabilecek ve kurtarabilecek midir?

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Beni Affet 18 Ocak Çarşamba Özeti 1100. Bölüm Yaman'ın Öfkesi