Beni Affet 1409. Bölüm Özeti 25 Eylül Salı Fragmanı

Beni Affet 1409. Bölüm Özeti 25 Eylül Salı Neler Yaşanacak ?

Müjgan’ın burs almasını istemeyen Selva ve Burçin, Müjgan’ın burs alma ihtimalinin kaybolduğunu düşünerek çok sevinir. Sabri ise Müjgan’ı  her  ne olursa olsun okula yollamakta kararlıdır. Kızı ve torunuyla ilgili kötü bir haber almaktan korkan Sevgi, cesaretini toplayarak Sabri’yi arar. Kader’i kaçıran Ferdi, onu çalıştırmaya karar verir.

Yaman ve Feride ise Murat’ın gelmesi ile zor anlar yaşarlar. Murat’a öfkeli olan Güzel, Murat’ı karşısında görünce eski duygularının gün yüzüne çıkmasına engel olamaz. Yaman Güzel’in Murat ile yüzleşmesini istemez ancak Güzel, Murat’la yüzleşmeye karar verir. Yaman evini kontrol ederek Tuncay’ın gittiğinden emin olmak ister ve Orhan’ı da yanına alarak evini kontrol etmeye gider. Bu esnada Orhan’ın başına beklenmedik bir olay gelir ve Orhan zor anlar yaşar.

Yılmaz ise, annesi ve babası  Gönül hanım ile Haşmet bey için düzenlenen partide huzurunu kaçıracak olaylar yaşar.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Meryem Dizisi Oktay Ölecek mi ? Diziden Ayrıldı mı ?

Beni Affet 1409. Bölüm Özeti 25 Eylül Salı Fragmanı (4 Yorum)

  1. Can atarak izledigim dizinin icine etmisler eski oyunculardan eser kalmamıs murat danacı yoksa izlenmez

  2. bu dizi nereye gidiyor hiç bir yere diz dizilikten çıktı konusu konumu duruşu ortada kalmadı yenilikler acaba nasıl olacak bu gün izleyip yarın şunu şunu yapacaklar diye biliyoruz insanı şaşırtmıyorsunuz çünkü senarisler yazamıyor

    • Hiç bir şey anlamadım valla hahaha…Neden ayrık yazmıyorsunuz?? 😀 😀 😛 😛 😀