Beni Affet 1404. Bölüm Özeti 18 Eylül Salı Fragmanı

Beni Affet 1404. Bölüm Özeti 18 Eylül Salı Fragmanı

Feride halen oğlunu kucaklayamamnın sıkıntısı içerisindedir. Yaman ise Feride’nin tavırları nedeniyle zor duruma düşmüştür ve kendisi için çok zor bir gerçekle yüzleşecektir. Yaman bu gerçeği bir an önce Feride ile paylaşmak ister fakat onu bulamaz ve bu nedenle işler daha da karışır. Orhan artık değiştiğini söylemeye çalışsa da Asiye bunun tam aksini düşünmektedir. Abisi Tuncay yüzünden zor anlar yaşayan Nihal kocası zafer ile ilgili mutlu bir haber alacaktır.

Öte yandan Sevgi ve Şahin kaybolan kızları Ela’yı bulmaya adım adım yaklaşırken Sevgi, Kader’den bir haber alacaktır. Yaşanan bir gelişme sonrası Kader çok pişmanlık duyacağı bir hamlede bulunur. Müjgan üniversite sınav sonucunu öğrenmek için heyecanla beklerken Burçin’in oyununa gelir. Müjgan’ın terzide yanında çalışan Ayla, Müjgan’a çok sevineceği bir haber verir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Beni Affet 1259. Bölüm Özeti 21 Kasım Salı Fragmanı

Beni Affet 1404. Bölüm Özeti 18 Eylül Salı Fragmanı (2 Yorum)

  1. yapılan ortada iş göremiyorum emek var iş yok orhanın buldugu bebek feride ve yaman ın bu en kısa sürede ortaya çıkmalı yoksa zaman kaybı ciddi anlamda siz hata ve yanlışlar yapıyorsunuz hiç dogru giden birşey yok bu hataları toplayın düzgün işler ortaya çıkarın siz tepki aldıkça daha daha büyük yanlışlar yapıyorsunuz artık yapmayın oyuncuların sarf ettigi emege yazık gece gündüz