Beni Affet 1403. Bölüm Özeti 17 Eylül Pazartesi Fragmanı

Beni Affet 1403. Bölüm Özeti 17 Eylül Pazartesi Neler Yaşanacak ?

Beni Affet yeni sezona merhaba diyor. Beni Affet dizisi hafta içi her gün saat 17:00 de Star Tv ekranlarında izleyizcisi ile buluşuyor. Sizleri daha fazla meraklandırmadan yeni sezonun ilk özetini sizlerle paylaşalım.

Feride kaçırılan bebeğinin acısını yaşamaya devam ederken öte yandan kızı Güneş’ten halen haber alamamanın üzüntüsü ile boğuşmaktadır. Her türlü çabaya rağmen bebeklerini bulamayan Feride ile Yaman nihayet güzel bir haber alırlar. Kader ise kendisini kaçıranların kim olduğunu anlamak için uğraşmaktadır. Bu sırada yaşanan bir gelişme Kader’in içinde bulunduğunu durumdan kurtulabilmesi için ona bir fırsat yaratır.

Ateş’in ölmesi ile derinden sarsılan Sevgi ile Şahin halen bulamadıkları Kader’i ve uzun seneler önce ayrı kaldıkları kızlarını bulmak için her şeyi yapmaya hazırdır. Bu sırada buldukları bir ip ucu ile harekete geçerler. Güzelliği ile dikkat çeken Müjgan bir yandan çalışıp diğer yandan üniversite sınavlarına hazırlanan bir gençtir. Ailesine her türlü desteği vermek için çabalarken ona yapılan davranışlar nedeniyle üzülmektedir. Sevgi ile Müjgan’ın bağlantısı ise büyük merak konusu olmuş durumdadır.

Beni Affet dizisinin özetlerini düzenli olarak sitemizden takip edebilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Beni Affet 1326. Bölüm Özeti 22 Şubat Perşembe 2018 Neler Olacak ?

Beni Affet 1403. Bölüm Özeti 17 Eylül Pazartesi Fragmanı (2 Yorum)

  1. aman günü gelmiş yine gereksiz hareketler sözler söylenecek feride ogluna 3 hafta içinde kavuşsun ekim gibi