Beni Affet 1388 – 1322. Bölüm Özeti 21 – 25 Mayıs Tüyoları # Haftalık Özet

Beni Affet 1388. 1389. 1390. 1391. 1392. Bölüm Özeti 21 22 23 24 25 Mayıs Tüyoları Fragmanı

Tüm zorluklara rağmen Yaman , Cansu2nun gerçek yüzünü ortaya çıkarmak üzeredir. bunun için linden geleni Yaman ilk etapta Orhan’ı bulmak için harekete geçer. Orhan’ın izini sürmek üzere mükellef’e gittiği zaman duydukları karşısında adeta şok olacaktır.

Eskiden Orhan’ı takip eden Mükellef onun Cansu ile bir araya gelerek Feride’nin hamileliğini saklamak için dokorla işbirliği yaptığına şahit olmuştur. Yaman bunu duydunğunda adeta şok olur. Feride’nin bebeğini aldırdığını bilen Yaman bu olaya bir anlam veremez. Acaba bebeği hayattamıdır ? Yoksa Cansu , Yaman’ın bebeğini mi öldürmeye kalkışmıştır.

Yaman soluğu doktorun yanında alır. Onun yakasına yapışır ve bebeğine ne olduğunu sorar. Bu sırada Feride şok olacağı bir olay yaşar. Pınar Güneş’i kaybedince herkes darmadağın olmuştur. Feride bunu öğrenmesinin arkasında Pınar’la karşı karşıya gelir. Pınar’ın Güneş’i kaybetmesi arık işleri geri dönülmez bir yola sokmuşur. Feride nasıl olurda Cüneyt çocuğunu ona teslim etmiştir. İlke defa Güneş nedeniyle karşı karşıya mı geleceklerdir ?

Mahir , Murat ve Kader’şn hayatına kara bulut gibi çökmüştür. Annesine verdrdiği yalan ifade ile Murat’ı hapse attırmıştır. Sıradaki hedefi ise yalnız kalan Kader’dir. Mahir bulduğu ilk fırsatta ona bir teklifle gelir. Murat’ı kurtarmak istiyorsan benimle evleneceksin der. Kader hayatnın en zor ikileminde kalmıştır.

Nazan’ın çevirdiği dolaplar sonrası Zeynep ve Ateş’in arası açılmaya başlar. Zeynep , pınr ile Ateş arasında birşeyler olduğunu düşünür ve Zeynep’e cephe almaya başlar. Nazan’ın planı yolunda gitmektedir. Fakat bu sırada Hakan ortaya çıkar. Nazan’ın kirli geçmişinden bir karakter olan hakan herşeyi değiştirecek bir hamlede bulunacaktır. Hakan’ın Nazan’dan ne isteyeceği merak konusudur.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Beni Affet 23 Kasım Çarşamba 1060. Bölüm Özeti

Beni Affet 1388 – 1322. Bölüm Özeti 21 – 25 Mayıs Tüyoları # Haftalık Özet (9 Yorum)

  1. Murat kader Nazan Zeynep ateş cansu Asiye şahin hepsi diziden çıksın .bütün konu Feride yaman sevgi Cüneyt pınar üzerine yogunlassin.kader DNA sonucunda refigin kızı çıksın .şahin gitsin.

  2. Biz burda boşuna konuşuyoruz kimse bizi dinlemiyorki şu nazani çıkarın lütfen artık fenalık geldi şu kadından mahir uzak dursun murattan

  3. dizinin haziranda yaşanması istenilen cünet ana karakter günlük dizide artık uzun yaşadı ölsün neriman cezaevine cansu bebeyi kaybetsin diziden çıksın yeni bir dizisi hayırlı olsun feride dogursun mahir de ceza evine anne ogul diziden çıksın kader in kızı olsun güneşin rolü kalmadı oda babasıyla arabayla uçurumdan uçsun zeynep bpınar nalan da çıksın diziden kısaca herkez hak ettini bulsun

  4. hiç izleyiiyi ciddiye almayın hatalar hatalar zeynep le ateş olmaz dı pınar ve cüneyt te olmaz kader ismi kader diyemi yüzü gülmüyor neriman ölsün mahir ölsün şöyle bir eskileri temizleyin cansuda feridenin bebeyi karşılıgında bedel ödesin bu sezon haziranda çok güzel katliamlar olsun