Beni Affet 1386. Bölüm Özeti 17 Mayıs Perşembe Tüyoları

Beni Affet 1386. Bölüm Özeti 17 Mayıs Perşembe Neler Yaşanacak ?

Feride’den bir an önce kurtulmak isteyen Ceyhun yeni bir adım atar. Feride’nin verdiği tepki ise Ceyhun’un işine yarayacak cinstendir. Güzel hiç beklemediği bir soruya Yaman tarafından maruz kalır ve çok şaşırır. Güzel’in vereceği cevaplar ise Yaman’ın kafasını karıştıracaktır. Kader ve Mahir’i bulmaya çalışan Murat ise Osman’ı karşısında görünce çok şaşıracaktır. Osman gerçekleri öğrendiğinde acaba ne yapacak ?

Öte yandan Ateş ve Şahin Refik’i atlatabilmek için bir plan yapar. Fakat beklemedikleri bir sürprizle karşılacaklardır. Bu sırada Refik kendisi ile gelmesi için Sevgi’yi ikna etmeye çalışmaktadır. Ateş ve Şahin’in kendisinden bir şeyler gizlediğini düşünmekte olan Sevgi çok şaşıracağı bir gerçekle karşı karşıya kalcaktır. Nazan ise Ateş ve Pınar’ın görüntüsünü Zeynep’e göstermek istemektedir. Pınar tüm gerçekleri Cüneyt’e anlatırken ikili Nazan’ı durdurmak için yola çıkar.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Beni Bırakma Dizisi Tam Oyuncu Kadrosu 2018- 2019 Sezonunda Gelen Oyuncular

Beni Affet 1386. Bölüm Özeti 17 Mayıs Perşembe Tüyoları (1 Yorum)

  1. of of şimdide ceyhun belası size diziyi dagıttınız gibi toplayın diyoruz cansu ceyhun nalan asiye diziden çıkarın SİZ HİÇ DENİZ YILDIZI OYUNCULARIYLA DİZİ ÇEKSENİZ E BAŞROLLERDE MELİH VE BANU TEKRAR OLSA HİÇ DÜŞÜNMEDİNİZMİ MAHİR İDE ARTIK ÇIKARTIN DİZİDEN PINAR I DA