Beni Affet 1368 – 1372. Bölüm Özeti 23 – 27 Nisan Tüyoları

Beni Affet 1368. 1369. 1370. 1371. 1372. Bölüm Özeti 23 24 25 26 27 Nisan Tüyoları Fragmanı

Feride bebeğini korumak için önemli kararlar aldıkça Yaman ile arası açılmaya başlamıştır. Cansu’dan bebğini korumak isteyen Feride evden ayrılmaya karar verir. Yaman evden çıkar çıkmaz harekete geçen Feride eşyalarını toplarken Güzel’in eve gelmesiyle planı bozulur. Güzel durumu hemen Yaman’a anlatır ve Yaman duydukları karşısında büyük bir şok yaşar.

Yaman hemen Feride’nin evden gitmesini önlemek için harekete geçer. Feride’nin gidişini engellemek için her attığı adımda Feride daha ağır sözler söyleyerek daha fazla kırıcı davranmaktadır. Yaman , Feride’nin bebeğini korumak için böyle davrandığını düşünerek alttan almaya çalışır. Yaman’ın bu duruma ne kadar direnebileceği mera konusudur.

Kader ve Murat’ı aynı evde gören Neriman’ın atacağı adımlar herşeyi değiştirecek cinstendir. Neriman oğlu Mahir’in olanları duyması halinde Murat’a zarar vererek kendi başına iş açacağından şüphelenmektedir. Bu nedenle işe Sevgi’yi dahil etmeye karar verir. Kader ve Murat’ın evde olduğu haberini Sevgi’ye yetiştirince ikili zor bir duruma düşecektir. Büyük şok yaşayan Sevgi’nin bundan sonra nasıl bir adım atacağı merak konusudur.

Cüneyt’in dengesiz halleri Pınar’ı şaşırtır. Cüneyt’in kendisini Feride sandığından habersiz olan Pınar , Cüneyt’in ona yaklaşarak neredeyse ilan-ı aşk edecek olmasına anlam veremez ve durumu annesi ile paylaşır. Cüneyt kendine gelip yaptıklarını hatırlayınca Pınar’a gidip her şeyi açıklamayı düşünür. Bu sırada Pınar ve Nazan yaptıkları planların işe yaradığını ve Cüneyt’in Pınar’a yakınlaşmaya başladığını düşünmektedir. Cüneyt ise gerçeklerin farkına varmaya başlayacaktır.

Sevgi’yi Murat ve Kader’in yanına gönderen Nazan karşısında Refik’i bulur. Nazan’dan hesap soran Refik ona bunları yapmaya hakkı olmadığını söyler. Fakat Nazan onu hiç beklemediği bir teklif yaparak şaşırtacaktır.Sevgi ve Şahin’den ne olursa olsun kurtulmak isteyen Nazan bir plan yapmıştır. Bu plan Refik’in şok olmasına neden olurken Sevgi ve Şahin’in hayatını alt üst edecek cinstendir.

Beni Affet 1368 – 1372. Bölüm Özeti 23 – 27 Nisan Tüyoları (6 Yorum)

  1. Ateş öğrendi ki Nazan adnani tehdit etti zehir olduğu niye ortaya çıkmıyor bu nasıl anne para için kızlarını oyuncak etmiş lütfen şu nazani çıkarın lütfen

  2. gôker abi beni afet bu sezon bitiyormu ben focos filmi aradim bitmeyecek sôylediler bilginiz varmi

  3. Feride yamana gerçeği soyleyip birlikte hareket edemezlerdi .ayrıca cansunun doktoru tehdit etmesi neden ortaya çıkmıyor.nazanin adnani zehirlemesi o da ortaya çıkmıyor.kimse neden bu konuda yorum yapmıyor.