Beni Affet 1343. Bölüm Özeti 19 Mart Pazartesi 2018 Neler Olacak ?

Zeynep Ateş’in Nazan’a olan davranışlarındaki değişimden ötürü mutludur. Nazan’da artık Ateş’in güvenini kazandığını görerek mutlu olmuştur. Sevgi , Ateş ile ilişkisinin yoluna sokmak isterken alacağı tepki onu çok şaşırtacaktır. Nazan ile ilgili problemlerine kökten çözüm bulmak isteyen Sevgi yeni bir plan yapar. Fakat bu beklenmedik şekilde sonuçlanacaktır.

Yaman yaptığı değişiklere uyum sağlamayacaksın aşamasındaki Güzel’e destek olmaya çalışır. Feride’nin bebek beklediğinden emin olan Nazire onu gebelik testi yapmaya zorlayacaktır. Bu sırada Nadire’nin yapacağı bir yanlış ikiliyi zor duruma sokar. Öte yandan Osman Güzel ve Murat’ı ayrı tutmak için olmadık yollara başvurur. Fakat Murat sürpriz bir isimden yardım isteyerek Güzel’e yaklaşmaya çalışır.

Beni Affet 1343. Bölüm Özeti 19 Mart Pazartesi 2018 Neler Olacak ? (3 Yorum)

  1. Feridenin bebeği bu sefer düşmesin.feridenin hamile olduğunu öğrendiğinde özellikle Asiye ve cansunun yüzünün alacağı şekli çok merak ediyorum .sinirden kusuru herhalde.asiyenin güzel hakkında söylediği yalanları yaman ve güzel öğrensin .annelerinden nefret Edip cehennemin dibine gönderdiler.

  2. Cansu Cüneyt asiye diziden çıksınlar.feride ve yamanın bu sefer çocukları doğsun düşürmesin ve artık dizi yoluma girsin. Ferideyi geri Cüneyt ile barıştırmak midemiz kaldırmaz sürekli ferideyi atıp atıp geri almasın cuneyt